AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Doom - Quake - Wolfenstein
 OS'ta Return to Castle Wolfeinstein Hilesi Olmuyor
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

bkkazaz
Yönetici

Turkey
İleti 582

İletim - 03/12/2009 :  13:26:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sanırım yeni Wolfenstein oyunundan bahsediyorsunuzdur. Return to Castle Wolfenstein 5-6 sene olmuştur herhalde. Menüden, Hileler bölümümüzden doğru harfleri seçerek ilerlerseniz, işinize yarayacak tüm hilelere ulaşabilirsiniz. Ama en azından bu oyun için link; http://www.oyunsitesi.com/hileler/hileler.asp?oyun=wolf

Mutlu ve bol oyunlu günler...

Bilge Kaan KAZAZ
Genel Koordinatör
OyunSitesi
Sayfanın En Üstüne Git

danyali
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 12/01/2010 :  01:42:17  Bilgileri Göster  danyali'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
mrb arkadaşlar.ben bu dediklerinizi yaptım.hile hiç bi etkisini göstermedi.hata da vermiyo.bilgisayarım xp.başka yöntem varmı acaba yada bu dediklerinizi daha detaylı açıklarmısınız. silindi@windowslive.com mailde atsanız olur.şimdiden tşkkrler.
Sayfanın En Üstüne Git

bkkazaz
Yönetici

Turkey
İleti 582

İletim - 24/01/2010 :  12:53:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
danyali tarafından yazılan:

mrb arkadaşlar.ben bu dediklerinizi yaptım.hile hiç bi etkisini göstermedi.hata da vermiyo.bilgisayarım xp.başka yöntem varmı acaba yada bu dediklerinizi daha detaylı açıklarmısınız. silindi@windowslive.com mailde atsanız olur.şimdiden tşkkrler.

Ne güzel bir kereliğine mesaj atıp yardım istemek, hem de emailini vererek. Bence düzenli gelip giderseniz, elbet birisi yardım eder.

Mutlu ve bol oyunlu günler...

Bilge Kaan KAZAZ
Genel Koordinatör
OyunSitesi
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000