AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 Ultima Online - Mu Online - Ragnarok Online
 Ultima Online
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

Avenger
Seçkin Üye

Turkey
İleti 379

İletim - 22/11/2004 :  19:54:24  Bilgileri Göster  Avenger için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyunun nereden indirilebileceğini burada soramazsınız. Eğer bu oyunu yapanların emeğini çalmak istemiyorsanız, oyunun orjinalini alın, bedava server'larda sürünmek yerine oyunun orjinal serverında oynayin.

Batu Kınıkoğlu
www.oyunsitesi.gen.tr
Sayfanın En Üstüne Git

Homer_
Yeni Üye

Zimbabwe
İleti 1

İletim - 23/12/2004 :  19:36:37  Bilgileri Göster  Homer_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
valla arkadaşım avenger haklı ama illahada oyunun serverenda oynamanın bir manası yok

Bir Gün Herkes Homer Gibi Olacak...
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 25/12/2004 :  08:55:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bu oyunun orjinalini bulmak çok zor ben koca zmirde bulamadım korsanını siz düşünün artık. size kendi oynadığım serverı(xhearon) tavsiye ederim. aduını vermek yasakmı deilmi bilmediğimden dolayı saadece nasıl üye oluncağını yazayım. internet sitesini açıp kayıt bölümünü tıklayın bilgilerininzi yazıp onaylayoın. 1 gün içinde aktif olur. çoooook
zevkli bi server.ve daha da iisi nebula gibi paralı deil. bedava.(eğer oynamak isterseniz google den xhearon u aratıp dediklerimi yapın) zuhaaaaaaaaa
Sayfanın En Üstüne Git

DarK SHaDoW
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 16/01/2005 :  00:07:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar Ultima Online cd sini bulmak gerçekten zor olabilir fakat bulunamaz diye bir şey yok ben size cafelerde aramanızı tavsiye ederim mağalarda bulamassınız. İstanbulda oturanlarada ben yardımcı olabilirim Darkshadow@nebula.gen.tr mail atabilirsiniz..

Aynı zamanda adam gibi bir oyun oynamak isterseniz size tavsiyem paranıza kıyın Nebula da oynayın. www.nebula.gen.tr adresinden serveri inceleyebilir üyelik için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

Fakat illada ben parasız oynıyacağım dersenizde size *Lag olmayan (*Donma) Bir server tavsiye edemeyeğim.

Aşk bir merdivendir!!!
İneceğinizi bilirsiniz ama
yinede Çıkarsınız...
Sayfanın En Üstüne Git

DarK SHaDoW
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 16/01/2005 :  00:17:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
Avenger tarafından yazılan:

Oyunun nereden indirilebileceğini burada soramazsınız. Eğer bu oyunu yapanların emeğini çalmak istemiyorsanız, oyunun orjinalini alın, bedava server'larda sürünmek yerine oyunun orjinal serverında oynayin.

Ya sen bu ultima online nin ne demektiğini bilmiyorsun galiba ?
Chat serverini ilk başka adam kurdu diye türkiye server kurmasaydı o zaman ? Ultima online yi yapan insan dünyadaki herkesin kendi aralarında serverler açıp oynaması için yapmıştır Orjinal server diye bir şey yoktur ben bu oyunu yaklaşık 5 senedir oynuyorum bir çok serverde staff lık yaptım fakat böyle saçma bir şeyi ilk kez duyuyorum. Birde Ultima Online orjinal Cd si demek piyasada yok demektir seneler önce yapılan bir oyunun cd sişni ancak koleksiyoncularda bulursun buda 250 milyondan aşağıya bulamassın demektir. En güzeli bir cafede kopyalattıracaksınız oyunun içeriğinde orjinal ve korsan arasında hiç bir fark yoktur.

Arkadaşları bilgilendirmek amacıyla söylüyorum Nebula da belli bir deneme süreci var ücretsiz bir account alıyorsunuz 60 saat online kalabilirsiniz 60 saattede serveri iyice tanırsınız. ondan sonra beğenirseniz 6 aylığına 27 ytl ödeyerek oynayabilirsiniz

Aşk bir merdivendir!!!
İneceğinizi bilirsiniz ama
yinede Çıkarsınız...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000