AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Arx Fatalis & Might and Magic
 arx fatalis
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

The_unforgiven
Üye

Turkey
İleti 28

İletim - 25/06/2004 :  15:18:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar aranızda Arx Fatalis oynayan varsa bu ultima weapon ocins kılıç nasıl yapılıyor.Ejdarha yumuttasını,Ejderha kemiği,mitril,kalıplar,tozu buldum fakat silaha o yumurtayı filan nasıl ekliycez bilmiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

Umut olan diyarlarlarda tohumlar,her zaman yeşerecektir.

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 26/06/2004 :  01:23:14  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
önce silahı yapman lazım tabiki.. bunun için dwarfların oradaki aletlerden yararlanıyorsun. iki tane kalıp olması lazım birisi 2 elli silah yapıyor diğeri tek elli silah. bunun ardından şu yılan şeklindeki yaratıklardan yardım alarak silaha ek özellik kazandıracak büyüyü yaptırabilirsin... ama şartları uymassa kendinde yapabilirsin (enchant weapon büyüsü olsa gerek)
bütün işlemleri yaparken ayrıca bir save atmayı unutma. dwarf madenlerindeki makineler nasıl kullanılıyordu hatırlamıyorum ancak bir iki defa elimdeki malzemelerin kaybolduğunu ve hiç bişey elde edemediğimi hatırlıyorum dikkatli olmakta yarar var ;)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

The_unforgiven
Üye

Turkey
İleti 28

İletim - 28/06/2004 :  23:55:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya birde şu akbaa taşlarından birini bulamadım.3 tanesini tavennin yanındaki yerden aldım.Bir tanesinide ylisist miydi neydi onların üssünün önünde bir adam vardı onu kesince düştü.Fakat herhalde 5 tane bu şeyler.birde oliver diye bir hazine avcısının bulmacasını çözemedim(üçüncü adımını).Valla şimdiye kadar oynadığım en zor oyun.Acayip hırs yaptım.ve bu oyuna alternatif bir oyun söylerseniz sevinirim

Umut olan diyarlarlarda tohumlar,her zaman yeşerecektir.
Sayfanın En Üstüne Git

shadowwalker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 637

İletim - 29/06/2004 :  20:49:59  Bilgileri Göster  shadowwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
kaç tane akbaa stone vardı hatırlamıyorum ama en sonuncusu silahı yapmadan bulunamıyor. ne zaman silahı yapıyosun ondan sonra akbaa stoneları yerleştirdiğin yıldızın bulunduğu haritada bir adam beliriyor. birde kuru kafaya mum dikme olayı vardı kaçırdıysan onu kaçırmışsındır (amma velakin orada akbaa stone varmıydı hatırlamıyorum :?) (bu olayda gine yıldızın olduğu haritada)
diğer görevde yan görev hiç hatırlamıyorum şahsen :)

The closer you get to the meaning,the sooner you know that you're dreaming...
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 25/07/2004 :  08:12:27  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Krahoz'u buldum. Aranızda Zohaark'ın yerini bilen varsa lütfen söylesin. 3 aydır arıyorum.
Sayfanın En Üstüne Git

bahoa
Üye

Turkey
İleti 63

İletim - 25/07/2004 :  08:38:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
mezarlıktaki 6 taşı nasıl yerleştiriyoruz?
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000