AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sağlık
 hastalıklar için forrum sitesi
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 13/12/2011 :  18:48:25  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar her şey için forum sitesi var ben ameliyat ve hastalık için forum sitesi varmıdır bana yardım edin

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 13/12/2011 :  18:57:50  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Tam olarak anlamadım biraz açar mısın?

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

muhammetipli_1989
Üye

Turkey
İleti 105

İletim - 13/12/2011 :  19:11:26  Bilgileri Göster  muhammetipli_1989'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
yani benim ablam biraz hastada ablam internette biiraz araştırmışta hstalıkta ameliyat (beyin pili) takılması lazımmış ben mersinden katılıyorum ve mersine en yakın ve en uygun hastene hakkında bilgi almak istiyordum

EN BÜYÜK BEŞİKTAŞ
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 13/12/2011 :  21:25:24  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Hmm anladım benim pek bir bilgim yok üzgünüm. Geçmiş olsun. :/

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

sheriat
Seçkin Üye

Turkey
İleti 651

İletim - 13/12/2011 :  21:43:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
böyle bir şeye internetten bakmak pek mantıklı görünmüyor. Gittiğiniz doktorun size bunun hangi hastanede yapılıp yapılamayacağı hakkında bilgi vermiş oılması gerekiyor.

Geçmiş olsun.

Acı Çekmek Özgürlükse Özgürüz İkimizde
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000