AION - Tıkla oyna


Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

 Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Diablo
 Diablo 3 Horadric Cube ve Rune Words
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

Rhonin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 141

İletim - 28/04/2011 :  01:28:07  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar Diablo 3'te Horadric Cube ve Rune Words olacak mı dersiniz? Runewords'ü bilemiyorum ama Horadric Cube kesin yine olur gibi geliyor bana. Oyuna güzellik katıyordu sonuçta. Runewords de kesin ek paketlerle veya yamalarla gelir oyuna. Blizzard'ın klasik taktiği. Zaten şu an 5 karakter hazır durumda. Oyun çıktıktan sonra gelecek olan ek paketle iki karakter daha eklenecek. Kesin sonra bir paket daha çıkartırlar. Alıştılar onlarca paket çıkarmaya. :) Ama hakkını da veriyorlar.

Uzun lafın kısası Diablo 3'te de eğer Horadric Cube olursa formülleri (Recipes) ve Runewords kombinasyonlarını kesin paylaşalım burada. Öncekinde yapıldığı gibi. Yararlı olur...

İçerik: Diablo 3 Horadric Cube, Diablo 3 Horadric Cube Formül, Diablo 3 Horadric Cube Formülleri, Diablo 3 Horadric Cube Recipes, Diablo 3'te Horadric Cube Var mı?, Diablo 3 Horadric Cube Tüm Bileşimler, Tüm Formüller, Diablo 3 Runewords Kombinasyonları, Diablo 3 Rune Words Kombinasyonları. Diablo 3 Horadric Cube, Diablo 3 Horadric Cube Formül, Diablo 3 Horadric Cube Formülleri, Diablo 3 Horadric Cube Recipes, Diablo 3'te Horadric Cube Var mı?, Diablo 3 Horadric Cube Tüm Bileşimler, Tüm Formüller, Diablo 3 Runewords Kombinasyonları, Diablo 3 Rune Words Kombinasyonları.
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.08 Snitz Forums 2000