AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Diablo
 Diablo 3 En İyi Karakteri Hangisi?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 06/04/2011 :  12:49:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Gerçi daha oynayamadık ama olsun. Açıklanan karakterlerden en iyisi hangisidir sizce? :P

Diablo 3 En İyi Karakteri Hangisi?, Diablo 3 En İyi Karakter, Diablo 3'teki En İyi Karakter, Diablo 3 En Güçlü Sınıf, Diablo 3 En Güçlü Karakter, Diablo 3 En İyi Sınıf, Barbarian, Wizard, Demon Hunter, Monk, Witch Doctor, Sınıflar, Karakterler, Skiller, Yetenekler, Rehber.

Rhonin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 141

İletim - 28/04/2011 :  01:30:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Şu an bir şey söylemek için erken IVAN. :) Ama herkes ilk önce bir "Barbarian" turu yapacak gibime geliyor çünkü Diablo 2'den aşina olduğumuz tek aynı karakter o var bir tek henüz. Sonraki paketlerde bir Paladin olsun bir Sorceress olsun görürüz belki. :)
Sayfanın En Üstüne Git

GoaL-KeePeR 2
Üye

Turkey
İleti 391

İletim - 15/07/2011 :  13:50:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben diablo 2'yi hiç oynamadım bile ama diablo 1'i zamanında çok oynardım. oyunun geneli karanlık ve kasvetli ortamlarda geçiyordu, şimdiki diablo 3'e baktım açık alanlarda da oynayabiliyoruz, bana bu açıdan biraz sacred'i andırdı.

ben bu tarz rpg oyunlarında(hack n slash :P) magician karakterleri severim ilk wizard oynıcam yani :D gerçi wizard'ları fazla iyi tasarlayamamışlar gibime geldi, benim büyücü deyince aklıma gelen şey kukuletalı, elinde asa, uzun kıyafet giymiş bi karakter :) tabi bu da benim takıntım ama onların karizması başka oluyor. ama her ne olursa olsun çok güzel bi oyun bizi bekliyor diyebilirim...

şu linkten oyun karakterlerini inceleyebiliyoruz :
http://us.blizzard.com/diablo3/characters/

If you really want to see Mary, you should just die... But you might be heading to a different place than Mary, James.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000