AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Öğrencilik Hayatı
 Matematik
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 10

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 16/02/2011 :  02:34:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ah ah eskiden bi konuşurduk :) siyaset meydanı gibi olurdu ya. Hüzünlendim.

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 16/02/2011 :  15:34:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Kaçırmışız sohbeti. :)
Sayfanın En Üstüne Git

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 16/02/2011 :  16:58:54  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Harbiden kaçırdın. Eski günler geldi aklıma.

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 16/02/2011 :  17:39:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
İşte budur! Sayımız hala az olsa da eski günlerdeki gibi tartışmalar açılmış. Nasl olduysa konuyu takip edememişim bir süre, yoksa inter'i yanlız bırakmazdım :D

Hatırlarım da siteye üye olduğum daha ilk gün kendimi bir tartışmanın içinde bulmuştum. Şu Çılgın Türkler konusuydu yanılmıyorsam. Çok gündemde bir konuydu. Tabi o zamanlar daha saldırgan bir tutumum vardı. Zamanla biraz daha yumuşadı diyebiliriz bu tutumum. Hepimizin öyle oldu aslında, krocanların bile. Sertliğinden ve ifadelerinin keskinliğinden ödün vermeyen bir Avaris var sanırım eskilerden. Neyse, okurken oldukça zevk aldığım, zaman zaman kafamın karıştığı bir tartışmaydı. Emeği geçenlere teşekkürler.

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 16/02/2011 :  18:57:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Açıkçası bir yerinden katılabilecek gibi değilmişim. Zaten en başta matematiğin bendeki önemini belirtmiştim. Ortaokul ve lise çağındakiler için "Ne gerek var yeaaa bunlara?!" tepkisini bir miktar ergenlik ve asilik gibi sebeplerden ötürü anlayabiliyorum da daha üstler için matematiği bu kadar harcamasınlar derim. :)

Yaşlılıkta alzheimer hastalığı riskini azaltmak için sudoku gibi sayısal bulmacaları önermeleri önemli bir noktadır bence. Zihni açar. :P
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 10 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000