AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Otomobil & Motorsiklet
 Elektrikli Bisikletler
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

umutcanuğuz
Seçkin Üye

Turkey
İleti 905

İletim - 02/08/2010 :  19:10:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Şu günlerde babam bir elektrikli bisiklet almayı düşünüyor. Kimisi çift akülü olanları kimisi tek akülüleri tavsiye ediyor. Birisi 1300 lira derken birisi 900 lira demekte. Bu sefer 900 cazip de gelse insan acaba diyor.

En büyük sorunsal da menzili..Bir aküyle 100 km gidilebildiğini iddia edenlere yokuş aşağı mı demek istiyorum. Çünkü 50'lerde dolaşan menziller dahi duydum. Kısacası araştırdıkça kafamın karıştığı bir konu. Biraz yardım lütfen.

İçerik: Çift akülü elektrikli bisiklet , tek akülü elektrikli bisiklet , elektrikli bisiklet fiyatları , elektrikli bisiklet bakımı , elektrik bisiklet modelleri

Ne yak mektubun ucunu
Ne sayfalar dolusu sevgini dile getir
Zarfı kapatırken yalnız
Kuytu dudaklarını çokça değdir

Sunay Akın

bkkazaz
Yönetici

Turkey
İleti 582

İletim - 02/08/2010 :  19:25:16  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Soruya müsadenizle ek yapayım. Şarj olayı nasıl hallediliyor? Evlerimizdeki 220V'luk standart prizlerle olan bir işlem mi?

Ve yukarıdaki menzil konusuyla da ilişkili olarak (1 depoyla kaç km gidiyor? sorusuna ek olarak), 1 depo kaça doluyor yaklaşık? :)

Mutlu ve bol oyunlu günler...

Bilge Kaan KAZAZ
Genel Koordinatör
OyunSitesi
Sayfanın En Üstüne Git

umutcanuğuz
Seçkin Üye

Turkey
İleti 905

İletim - 02/08/2010 :  20:13:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Aslında anlatımımda bir nokta kapalı olmuş. Onu düzeltmem lazım.

En büyük sorunsal da menzili.. 100 km'ye çıktığını iddia edenlere yokuş aşağı mı demek istiyorum. Çünkü 50'lerde dolaşan menziller dahi duydum. Kısacası araştırdıkça kafamın karıştığı bir konu. Biraz yardım lütfen.

Burada 100 km'ye çıkmak hız anlamında değil, bir aküyle kaç km gidebileceği anlamındaydı. Tabii ki hızı kastediyorum gibi bir anlam da çıkmış.

Ne yak mektubun ucunu
Ne sayfalar dolusu sevgini dile getir
Zarfı kapatırken yalnız
Kuytu dudaklarını çokça değdir

Sunay Akın
Sayfanın En Üstüne Git

blackjack38
Üye

İleti 23

İletim - 16/01/2011 :  08:19:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
motorsiklet içi ehliyet yaş sınırı nedir? B var bende...
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 16/02/2011 :  11:07:04  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
17 yaşını tamamlaman gerekiyor. B'yi aldığına göre 18'ini doldurmuş, motorsiklet ehliyeti alalabiliyorsun. A2 diye geçiyor ismi. Ancak konuyla ilgisine gelince, elektrikli bisikletleri kullanmak için ehliyet gerekmiyor.

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 16/02/2011 :  11:18:10  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Elektriklisi de neymiş ben pedallıyla geçiyorum onları :P Ciddi çok yaygınlaştı. Ben yine de doğal olandan yanayım. Keza hergün git gel 6 km yapıyorum, daha ekonomik bi açıdan.

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000