AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Otomobil & Motorsiklet
 Dünyanın En İyi Arabası Hangisi?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 8

Speeder
Üye

Turkey
İleti 19

İletim - 11/02/2006 :  21:53:58  Bilgileri Göster  Speeder'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Dünyanın En İyi Arabası Hangisi?

sizce Dünyanin en iyi arabasi hangisi ayrica dünyanin en hizli arabasini bilenler yazarsa sevinirim

Dünyanın En İyi Arabası

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 11/02/2006 :  21:58:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Benim bildiğim dünyanın en hızlı arabası son olarak McLaren dı ; benim en sevdiğim araba ise "Dodge Viper"

" Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. "

Gazi M. Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

Artist
Üye

Turkey
İleti 338

İletim - 11/02/2006 :  22:00:11  Bilgileri Göster  Artist'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Dünyanın en iyi arabası bence Mercedes 200c veya Subaru bu arada dünyanın en pahalı arabası ise 1999 Mercedes Benz AMG CLK GTR dünyanın en hızlı arabalarından biri ise 2003 Koenigsegg CC.

Msn Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!

Sayfanın En Üstüne Git

errorjunior87
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 11/02/2006 :  22:02:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
dünyanın en iyi arabası "ANADOL" muhahahaah :)))
Sayfanın En Üstüne Git

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 11/02/2006 :  22:05:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Artist sanırım senin dediğin araba değil dünyanın en hızlı arabası çünkü kanıtı var en hızlı McLaren dır

http://arabam.milliyet.com.tr/haber.asp?PID=682&HID=60&haberID=225975

" Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. "

Gazi M. Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

Artist
Üye

Turkey
İleti 338

İletim - 11/02/2006 :  22:14:35  Bilgileri Göster  Artist'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben en hızlı arabası demedim ki en hızlı arabalırandan biri dedim bu arada haber güzelmiş.

Msn Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 8 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000