AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 World of Warcraft
 WoW Yeni Karakter İçin Yardım Lazım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 13

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 13/07/2010 :  21:24:03  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Gerçek hayattan arkadaşların değilse sen bizim gruba gel :) Altuğ abi, yanlış bilmiyorsam bütün ırklar bütün karakterleri açabiliyor artık. Veya o Cataclysm ile gelecek de olabilir emin değilim.

Horde seçmen kötü olmuş; ama kötünün iyisini seçmişsin gene. Bloodelf <3 :)

Paladin konusunda aslında pek bir şey söyleyemeyeceğim. Tek bildiğim seal of rightesneous(?? pek bi hatalı herhalde) basıp süresi biterken judgelamak ve tekrar basmak. 20 levele kadar böyle idare ettim en azından :P

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 13/07/2010 :  21:29:34  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Gerçek hayatta arkadaşlarım =))

Üstad paladin çok iyi ama armour pek yapamadım. Ve iyi bir kılıç bulmam gerekiyor. Oyunda ki ismim Agarthian. Grim Patol serverindeyim.

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 13/07/2010 :  21:42:44  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Gölgelerin içinden sadece işlerini halletmek için çıkan asil Rogue'lar hep ilk tercihim olmuştur. Vur kır parçala, bu maçı kazan gibi geliyor bana paladinler o yüzden sevmiyorum her ne kadar ışığın koruyucusu olsalar da :D

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 13/07/2010 :  22:44:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Üstad ben yakın dövüş için aldım. Bi de fena karizmalar ya =) Ekle beni arkadaş listende de iki takılalım =)) Gece online olurum ;)

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 14/07/2010 :  19:53:58  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Benim arkadaşlar da grim batolda hort çıktı :D:D Yakında bi bıladelf rog gelecek servera :)

Deniz, kum, güneş <3

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 13 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000