AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 World of Warcraft
 WoW Yeni Karakter İçin Yardım Lazım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 13

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 13/07/2010 :  20:45:58  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Wotlk ile wow'a küstüm. ne öyle 200küsür stat bir itemde hem de tek stata bile değil bonuslar :/ Pek öyle pvp deneyimim, wotlk instance deneyimlerim yok ama sana skilleri maksimum etkiyle kullanman yönünde kombolar tavsiye edebilirim, levelleri nerede nasıl kasacağını söyleyebilirim ve yaparsan bc instancelarında taktik verebilirim. :) Ayrıca orijinale tekrar başlayan bir arkadaş grubum var. Onlara katılma ihtimalim var orijinaldeysen birlikte oynayabiliriz. Henüz başlasam mı başlamasam mı karar vermediğim için realm'ı sormadım; ama öğrenebilirim istersen

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 13/07/2010 :  20:50:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Blood Elf Paladin nasıl oluyor bu arada? İyiymiş. :)
Sayfanın En Üstüne Git

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 13/07/2010 :  21:02:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ya bir sürü ırklar var işte. Orc, Blood Elf, Ölüler vs. gibi. Bende tam bilmiyorum..

Üstad yeni başladım sayılır. Level 13 teyim. Paladin'i seçtim. Duratordayım. Görevleri bazen bulmakta zorluk çekiyorum. Bir arkadaş grubum var ama genelde 40 lvl üstü olduğu için beni pek sallamıyorlar :p

Oyuna katıl ya =) zaten 13 lvl'im. Beraber kasarız =)

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 13/07/2010 :  21:19:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Genel hatlarıyla biliyorum onu, ırklarını falan, zaten Warcraft'ı 2 & 3'ü de 500 kere oynadığım için aşinayım yeterince. Ama Blood Elf ırkı + Paladin sınıfı kombinasyonu epey şık geldi. Hem Elf ol hem Paladin ol, süpermiş. :P

Aman yok en almayayım, tezi tehlikeye atmayayım. :P
Sayfanın En Üstüne Git

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 13/07/2010 :  21:22:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Hımmm =))

Zaten oyunda kutsal savaşçı falan oluyor lvl 80 lerde falan sana dokunan ölüyor :D

Palad1n : Üstad, sende gel takılalım =)

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 13 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000