AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Kitap & Dergi
 Kitabımda sitenin reklamını yapsam...
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

RoM3o
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1373

İletim - 28/04/2009 :  22:20:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Evet, madem oyunsitesinin reklamı olacak bu ee bi farkı olmalı bencede

Member Since ~ 2004

God is busy, May i help u? :)

Sayfanın En Üstüne Git

Dodo
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1468

İletim - 29/04/2009 :  00:13:01  Bilgileri Göster  Dodo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Doruk, umarsızca sürdürdüğü günlük forum turu esnasında pek de sıradan olmayan bir konuyla karşılaştı. Konuyu açıp delicesine, coşarcasına, paytak paytak koşarcasına okumaya başladı. İçinde yeni yeni alevlenmeye başlayan bazı cin fikirleri kenara bırakıp hiçbir iğneleme yapmadan yoluna devam etti. Yürüdü yürüdü ve yürüdü. Kendini OyunSitesi nehrinin azgın sularında kurban etti.

be the
change
you wish
to see in the
world...

Mahatma Gandhi
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 29/04/2009 :  07:57:21  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
Oyunbozan tarafından yazılan öneri:

Genelde herkes 12 yaşlarında kitap yazar,yazmak ister.Bu kitap çıkacak der ama sona gelse bile o kitaptan ses seda çıkmaz.Kişi işten soğur ve emekleri boşa gider.
Bizim bi arkadaş var kitap 110 sayfa,bitirdi kitabı hatta birlikte yazdık.Şimdi çöpte. >:(
İnşallah sende onlardan olmassın. :D
Bu arada reklam yapsan bir şey olmaz,yap yap.
Ama basit reklamlar değil örnek verdiğin gibi.
Yaratıcı ol.. =)

Önerini dinleyeceğim :D

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

edebikelam
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 08/10/2010 :  21:25:03  Bilgileri Göster  edebikelam'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
aynen ben bir kitap yazıyorum şu anda.aslında aklmda bir çok fikşr var kağıda dökülmesi gereken ama şimdilik birisini bitireyimde:D
ben ilk kitabımı 2. sınıfta yazmıştım.3.sınıfta 2. kitabım bir filmim vardı.sonra ne oldu onlara bilmiyorum e küçüğüm bi de tabi:Dkouları hala aklımda:D
ancak bilemiyorum ben de enıl faress gibi hiç bi kitapda görmedim,duymadım.ama eğer güzel bir şekilde verirsen reklamını olabilir belki.ama gerçekten de örnekte verdiğin gibi olmasın
Sayfanın En Üstüne Git

edebikelam
Üye

Turkey
İleti 132

İletim - 02/11/2010 :  15:05:05  Bilgileri Göster  edebikelam'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
bide yeni öğrendiğim bireyi sizinle paylaşayım dedim arkadaşım ablası 2-3 tane kitap yazdı.bunları bir yayın evine gönderip kitap olarak bastırdı.ama bir tane bastırdı.kendisi için.şu an saklıyor mesela.eğer istersen sen de öyle bir şey yapabilirsin,ben öyle yapacam mesela.bu arada kitabının konusu ne nasıl birşey olacak?
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000