AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Kitap & Dergi
 Kitabımda sitenin reklamını yapsam...

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
iso_demiro İletim - 27/04/2009 : 19:57:36
Arkadaşlar bildiğiniz gibi şu an bir kitap yazıyorum.Ama şu ayrıntı üzerinde takıldım.Eğer kitapta sitenin adını versem bir şey olur mu?Sitenin telif hakkını satın almadım

Örnek;İsmail sinirle odasına çıkıp strest atmak için bilgisayardan oyunsitesi.com'a girdi.Dünya sıralamasında yükselsin diye reklamlara tıkladıktan sonra foruma girdi ve vakit geçirdi.
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
iso_demiro İletim - 12/12/2011 : 18:25:29
Yanıtı biraz geç veriyorum, kusura bakma. Umarım bu mesajı görürsün. :) Tabii ki örnekteki gibi vermeyeceğim, sadece örnek olsun diye öyle yazdım. :) Konusu hakkında tam bir fikrim yok henüz ama şu anki yaşlarımda bir çocukla ilgili bir şeyler olmasını düşünüyorum, ve oyunlara meraklı bir çocuk kitapta da yazdığı oyun incelemelerini vs. bu sitede yayınladığını falan yazıp geçmeyi düşünüyorum kısaca. Aslında önce şiirlerimi yayınlamak istiyorum, kitabı ondan sonra fırsat bulabildiğim müddetce yazmaya çalışacağım, o zamana kim öle kim kala. :)
edebikelam İletim - 02/11/2010 : 15:05:05
bide yeni öğrendiğim bireyi sizinle paylaşayım dedim arkadaşım ablası 2-3 tane kitap yazdı.bunları bir yayın evine gönderip kitap olarak bastırdı.ama bir tane bastırdı.kendisi için.şu an saklıyor mesela.eğer istersen sen de öyle bir şey yapabilirsin,ben öyle yapacam mesela.bu arada kitabının konusu ne nasıl birşey olacak?
edebikelam İletim - 08/10/2010 : 21:25:03
aynen ben bir kitap yazıyorum şu anda.aslında aklmda bir çok fikşr var kağıda dökülmesi gereken ama şimdilik birisini bitireyimde:D
ben ilk kitabımı 2. sınıfta yazmıştım.3.sınıfta 2. kitabım bir filmim vardı.sonra ne oldu onlara bilmiyorum e küçüğüm bi de tabi:Dkouları hala aklımda:D
ancak bilemiyorum ben de enıl faress gibi hiç bi kitapda görmedim,duymadım.ama eğer güzel bir şekilde verirsen reklamını olabilir belki.ama gerçekten de örnekte verdiğin gibi olmasın
iso_demiro İletim - 29/04/2009 : 07:57:21
alıntı:
Oyunbozan tarafından yazılan öneri:

Genelde herkes 12 yaşlarında kitap yazar,yazmak ister.Bu kitap çıkacak der ama sona gelse bile o kitaptan ses seda çıkmaz.Kişi işten soğur ve emekleri boşa gider.
Bizim bi arkadaş var kitap 110 sayfa,bitirdi kitabı hatta birlikte yazdık.Şimdi çöpte. >:(
İnşallah sende onlardan olmassın. :D
Bu arada reklam yapsan bir şey olmaz,yap yap.
Ama basit reklamlar değil örnek verdiğin gibi.
Yaratıcı ol.. =)

Önerini dinleyeceğim :D
Dodo İletim - 29/04/2009 : 00:13:01
Doruk, umarsızca sürdürdüğü günlük forum turu esnasında pek de sıradan olmayan bir konuyla karşılaştı. Konuyu açıp delicesine, coşarcasına, paytak paytak koşarcasına okumaya başladı. İçinde yeni yeni alevlenmeye başlayan bazı cin fikirleri kenara bırakıp hiçbir iğneleme yapmadan yoluna devam etti. Yürüdü yürüdü ve yürüdü. Kendini OyunSitesi nehrinin azgın sularında kurban etti.

0.03 Snitz Forums 2000