AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Öğrencilik Hayatı
 SBS'ye Girecek Olanlar - SBS Yardım - SBS Rehberi
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 30

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 07/03/2009 :  10:04:48  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Senin geleceğin parlak bir de bana ''yürüyen kütüphane'' diyolar Sen yürüyen kitaplarsın resmen.

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

Lenin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 423

İletim - 08/03/2009 :  17:14:52  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Artık 4. sınıfa giden çocukların bile haftasonu dershaneye gitmesini çağresizce kabullenmek zorunda olduğumuz için üzgünüm... Umarım başarılı olursunuz arkadaşlar!
Ama bitmiyor bu sınavlar bir bilseniz... Bitmiyor yani. SBS biter ÖSS gelir. ÖSS bittiğinde de bir bakmışsınız eşek kadar adam olmuşsunuz ve dershanelerden dışarıya adım atamadan büyümüşsünüz. Merak ediyorum koskaca bir nesil olarak ne olacağız gelecekte...
ÖSS'ye 1 yıldan biraz daha fazla kaldı valla. Zaman çok çabuk geçiyormuş gerçekten...

Burjuva Lenin'i ...
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 08/03/2009 :  17:18:33  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bugün bir dershanenin yarışma sınavına girdim toplam 3 işlemediğimiz soru çıktı sinir oldum!!![:!(]

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

Oyunbozan
Üye

Panama
İleti 267

İletim - 08/03/2009 :  17:24:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben soruyu iyi okuyamadığım ve iki soruda şıkların hepsini okumadığım için tam 4 soru kaybettim Fen Ve Teknoloji'den...Ayrıca Matematik ve Türkçe'den Doğru yaptığım 3 soru silip boş bıraktım...
Kafamı vuruyorum..Sonuçlar daha gelmedi ama buna rağmen 400'lü-410'lu bir şeyler bekliyorum..

Yaşamak sorun oldu,
Hayallerim kayboldu,
Cash Flow doğdu,
Bu gece ölümüne hissettim,
Kıskanç gözleri mahvettim,ciğerime çektim,
Köşeme çekildim koç,
Aydınlıklara koşsana evlat,
Bize bak yanlış yapanı hep yak!..
Sayfanın En Üstüne Git

n/a
deleted

İleti 149

İletim - 08/03/2009 :  17:52:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben hiç dışarıdan falan sınavlara hiç katılmadım.Fatih dersanesi çağırıyor ve gitmiyorum.Ben bir kere geleceğimi seçtim , bilgisayar mühendisliği.Dersaneye gideceğime evde bilgisayarı kurcalar,içini açarıp donanımları yakından incelerim , bilgisayarı bozarım en azından bir kaç şey öğrenirim.Bilgisayarı bozunca ne yaptıysam onların tersini yaparım ve bilgisayar eskisi gibi :)

Cumartesi günleri 2 ders İngilizce kursu görüyorum başka birşeyde görmüyorum dersaneye falan gitmiyorum :)

Counter-Strike 1.6 OnLine Oynamak...

Sabitlenmelerini İstiyorum... :)

Counter-Strike Fps ayarLaRı

Msn Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!

Kayıt Tarihi = 27/04/2007
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 30 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş: