AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Prince of Persia
 Prince of Persia The Sands of Time
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

Fisher_Sam
Üye

Turkey
İleti 99

İletim - 18/03/2004 :  18:18:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Slm Millet! Direkt konuya girmek istiyorum Prince of Persia The Sands of Time ı oynuyorum oynamayan herkese tavsiye ederim de olay o değil oyunun %63 ü civarında bir yerdeyim bir kuyudan çıktım gelenleri hakladım biraz ilerde bir oda var ortada bir ip, iki tane tablet(hani şu kapıyı filan açanlardan) aşağıda da kazıklar var bir türlü geçemedim. Pes etmek üzereyim Indiana Jones Emperor’s Tomb u da Prag daki böyle bir yeri geçemediğim için bırakmıştım. Bu sefer de öyle olsun istemiyorum. ! LÜTFEN YARDIM !

nokta kadar menfaat için virgül kadar egilme

Geppettous
Seçkin Üye

Turkey
İleti 424

İletim - 18/03/2004 :  19:06:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Rewind tuşunu kullan.İpte sallan düğmeye atladığın anda (düğmeyi aktif yapınca) rewind tuşuna(zamanı yavaşlatan) bas geri gittiğinde ipi çok rahat yakaladığını göreceksin:)Solda yeşil bir halka çıkacak çember bitinceye kadar vaktin var aynısı diğerinde ve ipe tutununca karşıya atla kapıyı geç ve ...
Not:Prag'da neresiydi belki(hatırladığım kadarı ile)yardımcı olurum.

İyi oyunlar 1964
Sayfanın En Üstüne Git

Fisher_Sam
Üye

Turkey
İleti 99

İletim - 18/03/2004 :  22:41:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çok Sağol Dostum Indiana Jones Çok Önemli değil artık oynamıyorum bizi acemi sanma herhangi bi oyunda yardıma ihtiyacın olursa burdayız bekleriz :)

Sayfanın En Üstüne Git

Fisher_Sam
Üye

Turkey
İleti 99

İletim - 18/03/2004 :  22:57:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hmm... Ya ben Rewind tuşuna basınca zamanı yavaşlatmak yerine geri alıyo onunla ilgili bi fikri olan var mı???

Sayfanın En Üstüne Git

Smeagol
Seçkin Üye

Turkey
İleti 741

İletim - 19/03/2004 :  22:31:08  Bilgileri Göster  Smeagol'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Rewind tuşu zaten zamanı yavaşlatmaya değil geri almaya yarıyor.

some are born to sweet delight;
some are born to endless night
Sayfanın En Üstüne Git

Lightning
Seçkin Üye

Turkey
İleti 398

İletim - 20/03/2004 :  22:57:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Fishercim galiba aradıın cvbı pek bulamadın. R tuşu zamanı yavaşlatmaya yarıyo ama sadece savaş esnasında. orayı geçmenin çok basit bi yolu var; tahminimce sende benim ilk başta yaptıım gibi ipin en altına indin we ordan atladın. biraz yukardan dene. iple sallanırken acele etme, hedefe en yaklaştıın zaman atla we sonra duvardan ipe atla. önce beyaza bas çünkü öteki zamanlı.bu arada oyunu bitirdim, yardım isteyenler sorabilir, kapımız açıktır:)) kolay gelsin, farewell...

Lost in shadows of my own..
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000