AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Prince of Persia
 Prince of Persia The Sands of Time

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
Fisher_Sam İletim - 18/03/2004 : 18:18:28
Slm Millet! Direkt konuya girmek istiyorum Prince of Persia The Sands of Time ı oynuyorum oynamayan herkese tavsiye ederim de olay o değil oyunun %63 ü civarında bir yerdeyim bir kuyudan çıktım gelenleri hakladım biraz ilerde bir oda var ortada bir ip, iki tane tablet(hani şu kapıyı filan açanlardan) aşağıda da kazıklar var bir türlü geçemedim. Pes etmek üzereyim Indiana Jones Emperor’s Tomb u da Prag daki böyle bir yeri geçemediğim için bırakmıştım. Bu sefer de öyle olsun istemiyorum. ! LÜTFEN YARDIM !
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
wasdermade İletim - 01/01/2009 : 18:08:15
arkadaslar sands of time da sanırım %82 lık kısımda boyle donerek yukarı cıkan bı yer var orda canavarları ölduruyorum hıc bıtmıyolar ve ferah hep ölüyo nasıll gecebılırım lutfen bırı yardım etsın
oky İletim - 13/04/2008 : 16:20:09
o uzun mavilinin ustune tırmanıp space le vurduktan sonra 2 farklı kombo hareketi yaparsan ust uste ölür
şuayb İletim - 01/04/2008 : 19:10:48
arkadaşlar prince of persia sand of time'da 5.bölümü kaydettikten sonra bi binada kız yaratıklarla savaşıyo sonra ben giriyorum uzun boylu mavi tekkeli yanıp sönen gözlü yaratık hariç diğerlerinin öldürüyom ama o uzunu öldüremiyorum vuruyorum vuruyorum ölmüyo nasıl ölldörecem yardım ederseniz sevinirim.
minatour İletim - 27/03/2007 : 22:10:28
arkadaslar ben oyunun son bölümüne geldim yani farah kuyudan asagı düştü ve ben kurtaramadım adamları öldürdükten sonra intro giriyor fakat devam edemdeden oyun kendini kapatıyo vezirle savasamadan.oyundaki exe dosyalarından birine bakmamı yazıyo ama çözzemedim yardım ederseniz sevinirim.
Tuğer İletim - 29/01/2007 : 23:50:24
@zorbaz06

Hatırladığım kadarıyla o kısımda duvarda yürümen gerekiyor. Duvara paralel(e yakın) ve bitişik konumda ilerlerken farenin sağ tuşuna basılı tutacak ve karşıya geçeceksin.

0.03 Snitz Forums 2000