AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA Vice City Gardiyan Melekleri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 18/06/2008 :  20:06:13  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
GTA vice city de Gardiyan melekleri görevi var ya onda dizala buluşmaya gidiyorum diaz arabadan çıkıyo sonra adamı çıkıyo diaz yere düşüyo beçeremedin diaz geberdi yazıyo ne yapmalıyım?

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?

badboy83
Üye

Turkey
İleti 223

İletim - 18/06/2008 :  21:50:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Oyunda zannedersem Ultimate Vice City yaması yüklü. Skyline tek kapılı olduğu için adamı Diaz'ın üzerine çıkıyor. Diaz'da ölüyor. Şansın varsa bikaç defa dene derim ben. Bazen ölmediği oluyor..

Vatan Sana Canım Feda
Herşey Vatan İçin
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene...
!!! ŞEHİTLER ÖLMEZ,VATAN BÖLÜNMEZ !!!
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 18/06/2008 :  22:17:52  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
olmutu ama artık olmuyor.ne yapmalıyım.Bilgisayarı tamir eden adam yükledi ve irternet cafe işletiyo irternet cafede de oluyodu...
bu arada nerdesin sen siteye uğramıyosun hesap ver bakim

Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 19/06/2008 :  08:59:20  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
iso_demiro tarafından yazılan:

olmutu ama artık olmuyor.ne yapmalıyım.Bilgisayarı tamir eden adam yükledi ve irternet cafe işletiyo irternet cafede de oluyodu...
bu arada nerdesin sen siteye uğramıyosun hesap ver bakim

OyunSitesi Gardiyanı:iso_demiro

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 19/06/2008 :  10:21:05  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
euheuhe ama bide hani en hızlı tekneyle yarış yapıyoruz ya o bölüm başlamadan dondu Gardiyan meleklerini geçtim neden oldu hep donuyor :(

Sayfanın En Üstüne Git

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 20/06/2008 :  10:45:14  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ultimate yamasını nasıl silebilirim?çok denedim ama yamayı bulamadım
arz ve talep görevindede başlamadan donuyor ekran kartından mı acaba ekran kartı ATİ

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000