AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Strateji Oyunları Genel
 Patrician 3
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 11

WennUS
Üye

Turkey
İleti 21

İletim - 31/12/2006 :  16:17:29  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
anlamadığım bisey var
ben bi kaptan buldum gemiye kaptan aldım o kaptan benim gemiyi kontrol etmeme gerk kalmadan benim isteklerim doğrultusdunda mal alıp mal mı satcak eer öyleyse bunu nasıl ayarlıcam
simdiden teşekkürler
Sayfanın En Üstüne Git

yehuuu_81
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 21/01/2007 :  12:09:26  Bilgileri Göster  yehuuu_81 için bir AOL İletisi Gönder  yehuuu_81 için bir ICQ İletisi Gönder  yehuuu_81'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  yehuuu_81 için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ben oyunda yeniyim arkadaşlar bu gemilerle ticaret yapıp para kazanmak yetmiyor şehirde nasıl para kazana bilirim

buroo
Sayfanın En Üstüne Git

yehuuu_81
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 22/01/2007 :  17:38:27  Bilgileri Göster  yehuuu_81 için bir AOL İletisi Gönder  yehuuu_81 için bir ICQ İletisi Gönder  yehuuu_81'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  yehuuu_81 için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bu oyunda su gibi para gidiyor bunu nasıl önleye bilirim arkadaşlar

buroo
Sayfanın En Üstüne Git

hilmicaan
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 14/05/2007 :  20:20:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar birisi yardımcı olsun ya oyunu yükledim ama varya gemiyi bile hareket ettiremiyorum :S bilen birileri varsa eklesin lütfen i_m_l_i_h_@hot....

Yardım help mee pls şimdiden saolun arkadaşlar
Sayfanın En Üstüne Git

DETAMANA
Üye

İleti 4

İletim - 26/05/2007 :  11:06:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
PATRİCİAN 3 DE CAPTİAN BULMAK İÇİN OYUNUN EN BAŞINDA ONU ARAYIP BULDUĞUNUZ YERE GEMİ GÖNDERMEK GEREK (CAPTAİN LER TAVERN DİYE BİR YERDE AYRICA BURDAN ADAM ALABİLİR MAL ALABİLİRSİNİZ VE BULGLAR KULLANA BİLİRSİNİZ)ASKER ÜRETMEK İÇİN "LORD MAYOR" OLMAK GEREK SONRA ARSENALDAN WARRİOR VEYA OKÇU YAPABİLİRSİNİZ.EĞER FAZLA BİRŞEY YAPAMIYORSANIZ OYUNUN TRANİER İNİ YÜKLEYEBİLİRSİNİZ
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 11  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000