AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 04/05/2008 :  13:51:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Boston beni çok şaşırttı.. Kesinlikle favorim onlardı, ama bu kadar seviyesi belli olan takıma zorlandıysalar, ilerde kim bilir neler yaparlar... Orlando - Detroit eşleşmesini de heyecanla takip ediyorum...

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 04/05/2008 :  18:23:58  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
benim favorim olan hornets ile spurs'ün eşleşmeside çekişmeli olacak bide bu nba playoffs konularını konusunda konuşsak :)

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 06/05/2008 :  16:42:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ORL 93 - 100 DET
SAS 84 - 102 NOH

New Orleans ve Detroit seride 2-0 öne geçip büyük avantaj sağladılar Lakers çıkmayı başarabilirse büyük ihtimal karşısında New Orleans'ı görecektir.Bu gece de Cleveland - Boston serisinin ilk maçı var. Şahsen ben Atlanta karşısında o kadar zorlanan Boston'a pek şans vermiyorum bu seride... Tabi takımda 3 tane dev var ne yapacakları da pek belli olmaz onların. Bence Konferans Finalleri ve tabiki büyük Final muhteşem bir çekişmeye sahne olacak... Lakers umarım Utah'a karşı 2. maçı kazanabilir 1-0 gibi bir avantajları var... Şimdiden sabırsızlanıyorum. :)

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 06/05/2008 :  16:57:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yannız Boston kazanması gereken tüm maçları bayaa bi sayı farkıyla kazandı.Ben yenildikleri maçları kesinlikle konsantrasyondan kaybettiklerini düşünüyorum.Doğu 8. ile karşılaşıyorsunuz tabiki böyle şeyler olabilir.Ama LeBron ve arkadaşlarını küçümserseniz çok feci sorunlar yaşarsınız.Bu arada bence LeBron biraz yavaşlatılırsa Boston seride çok zorlanmaz.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 06/05/2008 :  16:58:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
by ozoney tarafından yazılan:

.Ama LeBron ve arkadaşlarını küçümserseniz çok feci sorunlar yaşarsınız.Bu arada bence LeBron biraz yavaşlatılırsa Boston seride çok zorlanmaz.

+1..

Ancak Lebron'u durdurmakta pek kolay değil bunun için oyuncularından birini feda etmeleri gerekebilir. :P :)

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000