AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

killer_ar_ar
Üye

Turkey
İleti 162

İletim - 07/06/2009 :  21:40:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
haha:D yazık olmuş vallahi:D
Sayfanın En Üstüne Git

sdal188
Üye

Turkey
İleti 292

İletim - 14/06/2009 :  09:46:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Durum 3-1 oldu. 5. maç bu gece(15 Haziran) saat 03:00'da ntv'de..

KARTAL GOL GOL GOL!

Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 15/06/2009 :  21:06:55  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Lakers sabahki maçı da alıp 4-1 yaptı ve şampiyon oldu. Koçları da 10 şampiyonlukla NBA'in en fazla şampiyonluk kazanan koçu oldu(Phil Jackson yanlış hatırlamıyorsam)

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

torres17
Üye

Turkey
İleti 1042

İletim - 16/06/2009 :  11:15:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Üzüldüm ben keşke Orlando kazansaydı.

"yol arkadaşım; gördünmü, duydunmu olup bitenleri, kıskanıyor insan bazen basıp gidenleri"

Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 18/06/2009 :  05:47:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Efes Pilsen 2008/2009 BBL şampiyonu oldu. Burdan tebriklerimizi yolluyoruz. Kesin okuyorlardır :P

Maçın bitmesiyle beraber bir grup taraftar (altını çiziyorum) sahaya pet şişe vb. yabancı maddeleri attılar. Bir taraftar güvenlik görevlilerini aşıp Kaya Peker'e bir iki yumruk salladı, benchden karşılık geldi orda bir karambol oldu arkadan gelen 2. taraftar yerdeki oyunculara tekme falan attı. İstenmeyen olaylar yaşandı ve bir basketbol sever olarak tiksindim açıkçası. Eskiden böyle mi olurdu? Hakemler yanlış karar verdiğinde oyuncular doğruyu söylerdi. Güzel güzel maçlar oynanır, rakip alkışlanırdı. Örnek olarak, geçen sene Türk Telekomlu oyuncular büyük bir alkışla aldı madalyalarını. Gerçi Fenerbahçe o zaman şampiyon olmuştu ama gönül isterdi ki yine alkışlayalım Efes'i. Gerçi bu seride başka olaylar vardı. Hakem hataları, bilet fiyatları falan. Umarım Fenerbahçe çok ciddi bir ceza almaz.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.08 Snitz Forums 2000