AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

Lenin
Seçkin Üye

Turkey
İleti 423

İletim - 07/09/2008 :  17:28:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu arada;
''Milli basketbolcu İbrahim Kutluay, İTÜ ile anlaştığı yolundaki haberlerin doğru olmadığını, transferi konusunda kararını gelecek hafta vereceğini söyledi.''

Alıntıdır...

Burjuva Lenin'i ...
Sayfanın En Üstüne Git

scrambler
Üye

Turkey
İleti 380

İletim - 07/09/2008 :  18:59:21  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Haberin devamı...

İbrahim Kutluay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İTÜ Genel Menajeri Harun Erdenay ile sürekli görüştüğünü belirterek, ''Harun Erdenay benim arkadaşım, kendisiyle devamlı görüşüyoruz. Ancak şu anda bir anlaşma yok. Transferim konusunda 12 Eylül Cuma gününe kadar karar vereceğim'' diye konuştu.

Milli basketbolcu, eski takımı Fenerbahçe Ülker ile yeni sözleşme imzalamamasıyla ilgili, ''Fenerbahçe Ülker Antrenörü Tanjeviç ile yaptığım görüşmede, yerinin dolu olduğunu söyledi. Yönetimden de Mahmut Uslu ile konuştum, 'Basketbolu bırak, konuşuruz' dedi. Ben de basketbol oynamak istediğimi söyledim'' dedi.

Bu arada Harun Erdenay, İbrahim Kutluay ile görüştüklerini, ancak sözleşme imzalamadıklarını, anlaşma olması durumunda bunu basın toplantısıyla açıklayacaklarını söyledi.

Bu da alıntıdır...

!Küfüre Hayır!-(Temiz Gençlik)

YAZIYLA: Yirmi altı ekim iki bin altı

Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 01/11/2008 :  18:06:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Evet arkadaşlar NBA başladı sonunda Lakers ilk 2 maçını kazandı bu gece Denver'a karşı 3. maçına çıkacak.

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

Tony_P@rker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1905

İletim - 01/11/2008 :  19:53:45  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
İbrahim KutLuay 1 seneliğine İTÜ ile sözleşme imzaladı.
Sayfanın En Üstüne Git

torres17
Üye

Turkey
İleti 1042

İletim - 06/01/2009 :  21:30:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
NBA de all-star seçimleri çok onceden başladı son 12 gün Mehmet Okur'dan desteğimizi esirgememeliyiz... www.nba.com a girip oyunuzu kullanabilirsiniz.

"yol arkadaşım; gördünmü, duydunmu olup bitenleri, kıskanıyor insan bazen basıp gidenleri"

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000