AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Spor
 Basketbol
 NBA ve TBL
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 24

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 09/04/2008 :  15:32:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
NBA ile ilgili maçları,sakatlıkları,transfer ve diğer haberleri bu konu altında tartışalım. İlgi görürse sabitlenebilir.

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 09/04/2008 :  21:40:50  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
jason kidd transferi sonrası new jersey in daha iyi oynaması tartışma yaratmıştı ayrıca dallas tan oraya giden devin harris harika oynuyordu herkesde cuban a yükleniyordu ama cuban bu konu hakkında söyle demiş;
''kidd gibi bir oyuncuyu harcamak böyle kolay değil,buna asla izin vermem.
arkasındayım''

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 10/04/2008 :  08:44:14  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
kobe istersen bu konuya beko basketbol liginide ekleyelim belki daha fazla ilgi görür

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

FearOfThEDarK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 970

İletim - 10/04/2008 :  21:32:25  Bilgileri Göster  FearOfThEDarK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
FearOfThEDarK tarafından yazılan:

kobe istersen bu konuya beko basketbol liginide ekleyelim belki daha fazla ilgi görür

hadi yanıt bekliyoruz bu konuya ilgi arkadaşlar xD

OyunSitesi- Yazar

Taze Kan (:
Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 10/04/2008 :  22:36:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Evet Evet iyi fikir ama ilgi göreceğini pek sanmıyorum. Sanırım burada basketbolla ilgilenen pek kimse yok.

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

Uruk-Hai
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1692

İletim - 10/04/2008 :  23:02:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Hadi bakalim konu tutarsa , sabitleme isini dert etmeyin :) , derslerden NBA´yi takip edemez olduk .

" Her fert istediğini düşünmek, istediğine inanmak, kendine mahsus siyasi bir fikre sahip olmak, seçtiği bir dinin icaplarını yapmak veya yapmamak hak ve hürriyetine sahiptir. Kimsenin fikrine ve vicdanına hakim olunamaz. "

Gazi M. Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 24 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000