AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Yazılım & Program
 phpBB Misafir izinleri..
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 09/02/2008 :  15:12:43  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar konu için en uygun yeri burası gördüm inşallah doğrudur..
Neyse benim size bir sorum olucaktı..
Ben sitemde phpBB kullanıyorum gayette memnunum ama şöyle birşey istiyorum;misafirlerin linkleri görmemesini..Aradım ama bulamadım eğer böyle bir mod bulanınız varsa yardımcı olursa sevnirim..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

NİCKYOK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 640

İletim - 09/02/2008 :  15:45:01  Bilgileri Göster  NİCKYOK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
http://www.phpbbturkey.com/forums/viewtopic.php?t=6751

sitedeki ilk mesajda kardeş güzel açıklamış.Linki de vermiş girebilirsin.

These are the films that user OnurDemirci has seen.

112/250

http://www.250films.net/list/OnurDemirci/
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 10/02/2008 :  01:11:32  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Teşekkür ederim ama benim istediğim phpBB 2 için değil phpBB 3 için phpturkey'e yazmıştım zaten daha önce ama onlardanda sonuç yok başka biryerlerde bulursanız gerçekten çok iyi olur..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

NİCKYOK
Seçkin Üye

Turkey
İleti 640

İletim - 10/02/2008 :  11:18:35  Bilgileri Göster  NİCKYOK'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
phpBB2 daha iyi değil mi skinler falan???İstersen 2 ye çevirebiliyosun benim de eskiden 3tü.

These are the films that user OnurDemirci has seen.

112/250

http://www.250films.net/list/OnurDemirci/
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 10/02/2008 :  22:19:24  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Yok ya bence şuan 3 daha iyi gibi ama zaten ilerde değiştirmeyi düşünüyorum tamamen yani ya vb ye yada smf ye geçerim heralde..

M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000