AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Yazılım & Program
 Web site nasıl açılır?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

rap_girls
Üye

Turkey
İleti 29

İletim - 13/01/2006 :  12:32:30  Bilgileri Göster  rap_girls'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  rap_girls için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Kankalar ya bana bi web site açmak için bir site önerirmisiniz.geocities den (yahoo)site açtım ama sadece 1 sayfa sinir olacam ama arkadaşım 5 sayfa açmış bu rada url yönlendirdim ve sitem:(1 sayfa olan) Reklam Yasak!

mj
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 17/01/2006 :  04:35:31  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hım güzel..sen bedava sitemi istiyorsun..onu söylesen daha iyi olur.
eğer bedava bir site açnak istiyorsan ve MSN kullanıyorsan My MSN space yi öneririm..burada kendine bir web alanı açabilirsin. ve çok kullanışlı ve dinamik bir sayfa yapabilirsin..
ama illa ben kod yazacam diyorsan mynet dene derim.
iyi çalışmalar..
Sayfanın En Üstüne Git

atalay_ak
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 24/01/2006 :  15:55:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bende mynet den site açıcaktım ama o site hazır site ben kendim açmak istiyorum. Lütfen yardım edin... BANA ULAŞIN:atalay_ak@hotmail.com
Sayfanın En Üstüne Git

mj
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 24/01/2006 :  16:16:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
kardeşim MYNET ten kendinde site açabilirsin.
orada dosya yontemiyle diye bir seçenek var. o seçenek ile kendi hostuna geçiş yaparsın. ve buraya koyduğun HTML dosyalarını direk yayınlayabilirsin. ayrıca site içeriği TÜRKÇE, yani kolaylıkla sayfanı hazırlayabilirsin.
eğer bu da olmaz diyorsan.yani ben host + isim(domain) almak istiyorum diyorsan biraz para harcaman gerekecek...
Sayfanın En Üstüne Git

rap_girls
Üye

Turkey
İleti 29

İletim - 04/02/2006 :  22:20:02  Bilgileri Göster  rap_girls'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  rap_girls için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Yalnız size sunu soyleyeyım forum sayfası acmak istiom.Yani bir konu hakkında Forum sitesi acmak istiom.Uye gırısı felan...
Sayfanın En Üstüne Git

ÇiLeKeŞ
Üyeliği Kilitli

Germany
İleti 0

İletim - 22/02/2006 :  15:44:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hazır forum portal siteleri var bir çok

kendin yapmak istiyosan php vbulletin gibi birçok seçeneek var
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla