AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Genel Tartışmalar
 pc aldım ilk oyun olarak ne alıyım?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 4

raptechno
Üye

Turkey
İleti 104

İletim - 10/11/2007 :  16:57:27  Bilgileri Göster  raptechno'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
most wanted
scarface
mafıa
carbon
pes 8
fıfa 2008
ewet arkadaslar sızde önerilerınızi yazın?

***RAPTECHNO***1905 GALATASARAY***

Baygitar
Üye

Turkey
İleti 298

İletim - 10/11/2007 :  17:02:24  Bilgileri Göster  Baygitar'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Aslında oyun almamanı tavsiye ederim...Gençlik yılların sular gibi akıp gidiyor elinden:D Gez toz eğlen!!Ne yapacaksın pc oyunlarını:D

He illaha alcam diyorsan seninde listende bulunan Mafia oyununu öneririm.Grafik olarak biraz eskilerlerde de kalsa,senaryosu bakımından oynanmaya laik bir oyun...

En GÜÇSÜZ fırsatını kollarsa Bir gün en En GÜÇLÜYÜ bile yenebilir!
-------------------------

Sayfanın En Üstüne Git

|WOLF|
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 10/11/2007 :  19:21:54  Bilgileri Göster  'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
mafia,fifa 2008 ;)
Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 10/11/2007 :  22:43:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
aslına bakarsanız bu yıl pes fifa'yı sollamıs gibi birasck donnma hatası dısında bi sorunu yok o yuzden ben pes 08 we carbon diorum tabi mafia'ı sewmedigimden degil olsa godfather'ı da onericektm :D

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git

raptechno
Üye

Turkey
İleti 104

İletim - 11/11/2007 :  11:12:22  Bilgileri Göster  raptechno'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
öneriler için tüm arkadaslara teşekkürler

***RAPTECHNO***1905 GALATASARAY***
Sayfanın En Üstüne Git

donatello
Üye

Turkey
İleti 195

İletim - 12/11/2007 :  14:50:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
need for speed pro street al derım bende var süper

Mal kaybeden, bir şey kaybetmistir, onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir. Fakat cesaretini kaybeden her şeyini kaybetmistir.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 4 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000