AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Total War
 Rome Total War Hata Sorunu Acil Yardım Lazım
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

Oguzhan1989
Üye

United Kingdom
İleti 9

İletim - 09/10/2007 :  17:08:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaslar tum devletleri acmayi basarmistim onuda nasil yapacagmi bu forumdan buldum ama bir sorun var campaing modunda en alttaki devletleri secerken ve makedonlari secerken bilgisayar aniden oyundan cikiyor ama usttekileri secince hic bir sorun yok bu arada orjinal cd kullaniyorum sorun ne olabilir sizce

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 09/10/2007 :  17:14:28  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Makedonya,İspanya,Armenia,Scythia,Numidia gibin ülkelerle oynayamazsın

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

Oguzhan1989
Üye

United Kingdom
İleti 9

İletim - 09/10/2007 :  17:16:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yunan sehirlerinide alamiyorum galiba yanlis hatirlamiyorsam en son onada bastigimda oyundan cikmisti
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 09/10/2007 :  17:33:49  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Hmm, media player'ı sil, media player 9'u indir ve kur sonra cd'nin içindeki media player eklentisini kur. Düzeltmesi lazım eğer normalde alınan ülkelerle de atıyorsa

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 11/10/2007 :  09:40:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ben makedonlarla oynadım kaç kere :)

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

Oguzhan1989
Üye

United Kingdom
İleti 9

İletim - 16/10/2007 :  11:22:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yardimlariniz icin sagolun arkadaslar tum oyunlarda bir sorun vardi aynen rtw da oldugu gibi format attim pc ye simdi istemedigim kadar hizli tum oyunlar cunku pc nin ram i 2gb ekran karti 512mb e ufak defek oyunlarin donmasida zaten heralde sistem gereksiniminden olmaz :D su anda tum devletlerle oynayabiliyorum perslerle butun anadoluyu isgal ettim :D rum pontusla basim dertte adamlarin ummmadigim kadar guclu bir ordusu var atli arabalari falan
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000