AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Total War
 ROME TOTAL WAR YARDIM!!!
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

xasitürkx
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 10/12/2008 :  19:46:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ben rome total war oynuyorum yanımdaki devletle anlaşmam var ben bu anlaşmayı nasıl bozarım bu arada diplomatı denedim belki iptal oluyodur diye ama anlaşmayı iptal et diye falan bişey çıkmadı nasıl anlaşmaları iptal ederimşimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler...

kabil
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1021

İletim - 11/12/2008 :  11:12:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
konu başlıklarını daha açıklayıcı seçelim.

Gelgit gibidir bir erkeğin ilişkileri... selde sürüklenir, kaderine doğru...

İhmal edilmiştir hayatlarının seferi, mahkumdur karaya oturmaya, sefalete.
Öylesine büyük bir okyanusta yüzüyoruz işte...
Ve arkamıza almalıyız akıntıyı, hâlâ bizden yanayken...
Yoksa kaybederiz şansımızı, her şeyden önemlisi.

william shakespeare
Sayfanın En Üstüne Git

xasitürkx
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 11/12/2008 :  12:24:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yardım edebilecek kimse yokmu?
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 11/12/2008 :  13:19:10  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Cancel <anlaşma> şeklinde seçenek olması lazım. Yoksa saldır, tekrar ateşkes teklif et en kısa çözüm

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

xasitürkx
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 11/12/2008 :  13:32:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
saldırı denediğimde orduya saldıracak yeterli popüler gücünüz yok diyo zaten o en başta başladığımda müttefiktendi (yeşil renkli roma) daha sonra haritada 3 devlet kaldı ordu saldıracak kimse bulamayınca bana savaş ilan etti kaleye saldırdı bende karşılık veremiyorum dediğim gibi saldır dediğimde yeterli popüler gücünüz yok diyo ben onların diplomatınıda bulamadım iptal etmek için heryerde aradım yok hepsi yok olmuş anlaşmada benim dediğim gibi iptal ediliyo heralde onaların diplomatını bulmanın yolu yokmu?
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 11/12/2008 :  14:45:40  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Desene romalılarla romalılara karşısın. Onlarla anlaşma er geç kendiliğinden bozulacak, sen bozmayacaksın. Bir gün diyecekler ki senin faction liderin çok iyi, iyi gelişiyorsun. Gel onu öldürelim sen gelişme diyecekler. Sen kabul etmeyince de bozulacak. Ya da halkla popülaritan savaş açmaya yetecek kadar iyi geçineceksin

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000