AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunsitesi.com Yönetim
 Önerileriniz & Eleştirileriniz
 Oyunsitesi.com'un Dünya Sıralamasındaki Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 27

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 03/12/2007 :  20:01:48  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
kobe sana burdada katılıyorum..

biraz sıralamadan bahsetmek istiyorum siteye gidip bakmaya üşenenler için..

Dünya Sıralaması:
1.YAHOO
2.GOOGLE
3.WİNDOWS LİVE
4.YOUTUBE
5.MSN
6.MYSPACE
7.FACEBOOK
8.WİKİPEDİA
9.Hİ5
10.ORKUT
76822.OYUNSİTESİ.GEN.TR

Türkiye Sıralaması:

1.GOOGLE TR
2.FACEBOOK
3.WİNDOWS LİVE
4.YOUTUBE
5.GOOGLE
6.MİLLİYET.COM.TR
7.HÜRRİYET.COM.TR
8.MYNET
9.MSN
10.YAHOO
1574.OYUNSİTESİ.GEN.TR

açıkçassı ben bu ülkemizdeki facebook merakını anlamış değilim ben o siteye üye olup aynı gün üyeliğimi sildim adamlar damdan düşer gibi 2.sıraya geldi yerleştiler hürriyet ve milliyet gibi gazete sitelerindeki artış dikkat çekici tabiki..yahoo sanki daha önceden üst sıralardaydı (tr'de) şimdi 10.sıraya gerilemiş aslında bence iyi oluyor birde şu facebook lanetinden kurtulsak iyi olur türk sitelerine yönelelim adamlar zaten 7 sülalesine bakıcak servete sahip bizde daha fazla yardım etmesekde kendi yurttaşlarımızın sitelerine yardımcı olsak bu konuda çok iyi olur(böyle diyorum ama sanki google,msn,youtube vs. bunlar çok mu türk sitesi)..son olarak oyunsitesi gerçekten çok kötü düştü ama yapcak fazla birşey yok elimizden geleni yapıcaz hadi kolay gelsin...

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

DharkjuNs
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1037

İletim - 09/12/2007 :  14:27:36  Bilgileri Göster  DharkjuNs'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Ekşi ilk 10'a girememiş mi yahu? Şaşırdım..

Yunus YILMAZ (19/07/2005)

Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 09/12/2007 :  15:24:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ekşi ilk 100 içerisindedir ama ilk 10 içerisinde olmasını beklemek zor.
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 09/12/2007 :  19:08:47  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ekşi dünyada 1590 Türkiyede 16.sırada
Oyunsitesi.gen.tr ise şu an itibariyle dünyada 84754 Türkiye'de ise 1787.sırada yer alıyor

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 09/12/2007 :  20:27:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar düşüyoruz ya nolacak bu ? yöneticilere bi sorum var yükselmek için ne yapmak gerek yani sitenin tam çözüm vb gibi içeriklerini mi yenilememiz lazım mesela bundan sonraki tasarımda dosyalar bölümünün kaldırılacagını soylemistiniz kaldırmak yerine o bolumu koysak dısardan da yama arayanları buraya cekmis olmazmıyız resmi yamaları da yayınlarız baskaları tarafından yapılan yamaları türkçe çalışmalarını paketleri falanda yayınlarız sadece bi öneri eğer sorun içerikteyse eminim ki ben dahil bütün forum arkadaşlarım bu içeriğe katkıda bulunmak için elinden geleni yapacaklardır gerekirse biz bile yazıyı yazabiliriz

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 27  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000