AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunsitesi.com Yönetim
 Önerileriniz & Eleştirileriniz
 Oyunsitesi.com'un Dünya Sıralamasındaki Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 27

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 09/12/2007 :  23:00:11  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
belkide bu düşüşün sebebi okulların açılmasıyla üyelerin daha az giriş yapması olabilir yani sayfaların daha az görüntülenmesi olabilir ama bilmiyorum sadece bir tahmin..kobe'nin dediği gibi elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 09/12/2007 :  23:34:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
İlginiz ve yardım etme isteğinizden ötürü çok teşekkür ederiz. Ancak şu an siz yazı yazsanız dahi, hemen ekleyebilecek durumda değiliz, çünkü editörümüz haftaiçileri İstanbul'da yurtta kaldığı için sürekli bir bilgisayar erişimleri yok. Haftasonları da zamanları olmuyor. Ekleyebileceğimiz içerikler haber ve hile. Elinin altında sürekli Internet olan varsa ve İngilizcesi iyi ise, bu konuda yardımcı olunabilir. Dileyen bana mail atsın.
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 10/12/2007 :  00:05:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
CrAzY_IVAN tarafından yazılan:

İlginiz ve yardım etme isteğinizden ötürü çok teşekkür ederiz. Ancak şu an siz yazı yazsanız dahi, hemen ekleyebilecek durumda değiliz, çünkü editörümüz haftaiçileri İstanbul'da yurtta kaldığı için sürekli bir bilgisayar erişimleri yok. Haftasonları da zamanları olmuyor..

Hee, tabi bir de öyle bir sorunları var. öğrenciliğin dezavantajları işte :)

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 10/12/2007 :  00:08:30  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
evet öğrenciliğin dezavantajları ben sabah 6 da evden çıkıyorum akşam 6.30 eve geliyorum ama elimden geldiğincede yardımcı olmaya çalışırım

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

kobebryant
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1597

İletim - 10/12/2007 :  15:48:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
saat 3'ten sora ewdeyim elimde sürekli internet war ingilizcemde sadece yaşıtlarıma göre gelişmiş durumda yani bilmedigim daha çok şey war yinede elimden gelen yardımı yaparım her zaman :D

" Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir "

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Başlangıç: 20/05/2006

"Dünyada çok az sarışın kadın , sarı bir F430'a sahip olmanın vereceği hazzı verir..."

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 27  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000