AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunsitesi.com Yönetim
 Önerileriniz & Eleştirileriniz
 Oyunsitesi.com'un Dünya Sıralamasındaki Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 27

wise_girl
Üye

Turkey
İleti 308

İletim - 15/09/2007 :  13:11:54  Bilgileri Göster  wise_girl için bir ICQ İletisi Gönder  wise_girl'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  wise_girl için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Dereyi Görmeden Paçaları Sıvadık:D
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 01/10/2007 :  23:19:33  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
gen.tr dünyada=59.543
Türkiye'de=972

gittikçe düşüyoruz arkadaşlar..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 20/10/2007 :  20:22:03  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ilkten güzel olsun siyah iyi gözüküyor ama beyaz yeşil fena değil şunun gibi olabilir

kollar:yeşil
ön tarafı:kalbin olduğu hizanın sağına doğru az bir şey bizim logomuz olacak küçük karnımızın olduğu yerede oyun sitesi yazıcak ama yukardaki logomuzun yanındaki gibi
arka tarafı:üstte nick alta Oyun Sitesi yazıcak
tshirt rengi:sarı olsun

bu olabilirmi??

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 21/10/2007 :  13:42:01  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
bu arada 30540 yani 30,540 üye iyi şimdilik

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git

Dodo
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1468

İletim - 25/10/2007 :  12:18:47  Bilgileri Göster  Dodo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
OyunSitesi 7-8 yıllık bir site bu yüzden yeni açılmış bir siteymiş gibi "şimdilik" lafının kullanılmasını doğru bulmuyorum. Hem 30 bin değil +9,5 bin üye mevcut forumda. Üstelik bu sayıya kimilerinin özendiği diğer oyun siteleri forumlarında olduğu gibi 'şu şu linki görebilmek için foruma üye olmanız gereklidir' gibi bir uygulama yapmadan ulaşılmıştır. Bu nedenle bu sayı iyidir, güzeldir, yeterlidir. Çünkü benim için forum etiğine uyan, paylaşımcı, aktif bir üye, boş mesaj atan veya hiç atmayan, foruma laf olsun diye katılmış bin üyeden daha değerlidir..

be the
change
you wish
to see in the
world...

Mahatma Gandhi
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 27  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş: