AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunsitesi.com Yönetim
 Önerileriniz & Eleştirileriniz
 Oyunsitesi.com'un Dünya Sıralamasındaki Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 27

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 14/09/2007 :  18:46:24  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bence güzel gözüküyor. Logo sol tarafta ve küçük olduğu takdirde daha güzel olur sanırım.

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 15/09/2007 :  00:09:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Hehe güzel olmuş yav :) Siteye katkı tanesi 25 ytl :) Bence Beyaz kollarının ucu yeşil sol göğüste logo ortada OyunSitesi arkada da nick çok güzel olurdu.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

Artist
Üye

Turkey
İleti 338

İletim - 15/09/2007 :  10:34:08  Bilgileri Göster  Artist'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
by ozoney tarafından yazılan:

Hehe güzel olmuş yav :) Siteye katkı tanesi 25 ytl :) Bence Beyaz kollarının ucu yeşil sol göğüste logo ortada OyunSitesi arkada da nick çok güzel olurdu.

http://img48.yukle.tc/image.php?id=2738by_ozoney.JPG

Msn Türkçesi
Yaşasın Türkçe!!!

Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 15/09/2007 :  11:43:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Tam dediğim gibi olmuş, eline sağlık. ne zaman bastırıyoruz

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 15/09/2007 :  12:12:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Valla ikisi de güzel duruyor. Dileyen istediğini seçsin. Olmadı ikişer tane alırız da... baskı, dağıtım falan nası olacak. Ücreti site hesabına yatırabiliriz mesela, by ozoneyin dediği gibi katkı olur.

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 27  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000