AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunsitesi.com Yönetim
 Önerileriniz & Eleştirileriniz
 Oyunsitesi.com'un Dünya Sıralamasındaki Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 27

iso_demiro
Üye

Turkey
İleti 912

İletim - 13/01/2008 :  08:28:04  Bilgileri Göster  iso_demiro'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
faress tarafından yazılan:

alıntı:
CrAzY_IVAN tarafından yazılan:

Teşekkürler :)

Olay forum değil. İş "içerik" üretmekte. Hile, haber, inceleme... Forum sadece "katalizör" olabilir. Bugün eğer halen 15.000 civarı günlük hitimiz varsa, 4000'e yaklaşan hile arşivi sayesinde oluyor.

Hadi Bakem Sitede Olmayan Hile,Haber,İnceleme Ne Var Ne Yok Yöneticiye Vercez.

Tamam bak gaza getirdin beni Oyunsitesi 50. olcak o da yetmiyecek 10., o da yetmeyecek 5.,4.,3.,2.,1..................

İmza atamıyorum parmak bassam olur mu?
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 13/01/2008 :  22:07:58  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
iso_demiro tarafından yazılan:

Tamam bak gaza getirdin beni Oyunsitesi 50. olcak o da yetmiyecek 10., o da yetmeyecek 5.,4.,3.,2.,1..................

umarım bu gazından hüç birşey kaybetmezsin boş laflar yerine bol paylaşım yapar siteye faydalı olursun..
şimdidn başarılar..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

HASS000
Seçkin Üye

İleti 306

İletim - 14/01/2008 :  18:40:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bir zamanlar TRGamer 1, biz 2'ydik. Hey gidi hey :(
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 19/01/2008 :  01:06:36  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
son güncelleme;

oyunsitesi.gen.tr
dünyada:95.044
türkiye'de:1.104

oyunsitesi.com
dünyada:465.257
türkiye'de:10.096

oyunsitesi.net
dünyada:---
türkiye'de:----

oyunsitesi.org
dünyada:---
türkiye'de:---

anlaşılan yine yükselişteyiz gittikçe iyiye gidiyoruz hadi bakalım eski günlere dönelim..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

batuhanus
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1055

İletim - 19/01/2008 :  11:30:15  Bilgileri Göster  batuhanus'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
evet forumlara anasayfadan girelim.Her gün birer kez reklamlara tıklayalım;)
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 27  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000