AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunsitesi.com Yönetim
 Önerileriniz & Eleştirileriniz
 Oyunsitesi.com'un Dünya Sıralamasındaki Yeri
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar  Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 27

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 05/01/2008 :  17:28:48  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ingiliz hocamız yok kurs görüyoruz hafta sonları

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 07/01/2008 :  03:19:04  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
OyunSitesi.gen.tr
Dünya çapında: 96,821
Türkiye'de: 1,361

OyunSitesi.com
Dünya çapında: 459,530
Türkiye'de: 9,929

OyunSitesi.net
Dünya çapında: -
Türkiye'de: -

OyunSitesi.org

Bir ara .net dünya çapında listedeydi ama artık oda yok bu aralar projelerim dolayısıyla foruma fazla giremiyorum ama girdiğimdede gözüme çarpan kötü durumda olmamız foruma üye çekicek,forumu hareketlendircek bir çalışmaya ihtiyacımız var diye düşünüyorum ayrıca lütfen açılan konulara yazılan mesajlara dikkat edelim yoksa işin içinden çıkmak biraz zor olcak..faress ve iso ingilizce muhabbetlerini bu konu altında yapmayın konunun amacı içeriği belli..IVAN kusura bakma böyle dedim çünkü konu sapmaya başlamıştı bu yüzden sadece ingilizcesi iyi olup yardımcı olabilecekler yazsın hatta IVAN'a mail atsın..neyse bende fazla uzattım galiba herkese iyi çalışmalar iyi forumlar..yükselmek için elimizden geleni yapmayı unutmayalım..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 07/01/2008 :  16:51:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Teşekkürler :)

Olay forum değil. İş "içerik" üretmekte. Hile, haber, inceleme... Forum sadece "katalizör" olabilir. Bugün eğer halen 15.000 civarı günlük hitimiz varsa, 4000'e yaklaşan hile arşivi sayesinde oluyor.
Sayfanın En Üstüne Git

kcarakilic
Üye

Turkey
İleti 205

İletim - 12/01/2008 :  02:08:08  Bilgileri Göster  kcarakilic'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  kcarakilic için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
bu yüzden yönetimi tebrik ediyorum..
şimdi son güncellemeleri yapayım..

OyunSitesi.gen.tr
Dünya çapında: 96,762
Türkiye'de: 1,274

OyunSitesi.com
Dünya çapında: 462,087
Türkiye'de: 10,651

OyunSitesi.net

OyunSitesi.org

inanmayacaksınız ama gen.tr çok az bir adımda olsa yükselmiş ama com yine düşmüş diğerleri ise meçhul durumda..

·Milletin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk Milleti'ndenim diyen insan, herşeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.
M.Kemal ATATÜRK

TÜRKÇEMİZİ KORUYALIM!..

17 yıl olmuş.

Sayfanın En Üstüne Git

quLeryuzz
Üye

Turkey
İleti 1118

İletim - 12/01/2008 :  08:18:26  Bilgileri Göster  quLeryuzz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
CrAzY_IVAN tarafından yazılan:

Teşekkürler :)

Olay forum değil. İş "içerik" üretmekte. Hile, haber, inceleme... Forum sadece "katalizör" olabilir. Bugün eğer halen 15.000 civarı günlük hitimiz varsa, 4000'e yaklaşan hile arşivi sayesinde oluyor.

Hadi Bakem Sitede Olmayan Hile,Haber,İnceleme Ne Var Ne Yok Yöneticiye Vercez.

Her zaman Güler Yüzlü olun :)

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 27  Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000