AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Serbest Bölüm
 Forum Dışı Aktiviteleriniz
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 9

Baygitar
Üye

Turkey
İleti 298

İletim - 29/04/2007 :  21:16:43  Bilgileri Göster  Baygitar'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bence forumuzdaki üyeler artık belli bir seviyeyi açmış gibi geliyor...Yani sadece bu site üstünden bile muhabbet etmek gerçekten çok zevkli geliyor bana...
#Bir Beyaz Show(Tabi ayarlamanın ne derece zor olduğu konusunda bir fikrim yok ama yöneticilere çok iş düşecek)
#Veya herangi bir konser(Herkes kendi biletini alır.Forum sitesinden de duyurulur.)
#Festivaller (Rockn Coke??Fazla mı olur?Bilemem...16 yaşındayım.Beni aşıyor zaten:))
Yani burdan duyurulsa...Herkes kendi biletini vb şeyleri alıp gelse...Güzel olmaz mı?

En GÜÇSÜZ fırsatını kollarsa Bir gün en En GÜÇLÜYÜ bile yenebilir!
-------------------------

Dodo
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1468

İletim - 29/04/2007 :  22:18:11  Bilgileri Göster  Dodo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bildiğim kadarıyla ufak çaplı buluşmalar zaman zaman oluyor. Ama sandığının aksine o tip aktiviteler için maalesef o derece büyük bir aktif kadromuz olduğunu düşünmüyorum.
Bir hayal ettim de Rock n Coke da büyükçene bir pankartta yazan "www.OyunSitesi.gen.tr" yazısını veya Beyaz'ın ağzından dökülen "OyunSitesi forumu da aramızda" sözcüklerini, gerçekten çok hoş olurdu. :)

be the
change
you wish
to see in the
world...

Mahatma Gandhi
Sayfanın En Üstüne Git

CrAzY_IVAN
Editör

İleti 6191

İletim - 29/04/2007 :  22:24:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
OyunSitesi forumu da aramızda ne demek yav :). Oyunsitesi.Gen.Tr üyeleri daha iyi :P. Ama öyle pankart açmak için iddialı olmak lazım. Öyleyiz ama uzunca bir zamandır güncellenmiyoruz, oradan görüp gelen ziyaretçileri "bu muyuş bea?" diye uğurlamak hoş olmaz.

Velhasıl...

Eee... Şey...

Piknik yapsak?

Sayfanın En Üstüne Git

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 29/04/2007 :  22:59:12  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Etler benden...
NOT:Umarım aramızda vejeteryan olan yoktur.

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 29/04/2007 :  23:45:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu konunun ufkunu açık görüyorum.Geyik bakımından.

Bu arada foruma takılan zaten çok kişi yok öle.Yani bence çok zor olur ayarlamak insanlar gelicez deyip gelmezler.Bi bakarsın Ivan abi ve Avaris abi orda durmuşlar iki kişi ertesi gün forum kullanıcılarının % 50 sine kilit :D

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git

|KRONDOR|
Editör

Turkey
İleti 8269

İletim - 30/04/2007 :  00:31:31  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Biz de geliriz, eder dört :)

Alper & Soner ERGÜL
Editör
asergul@oyunsitesi.com
Sayfanın En Üstüne Git