AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Total War
 Rome: Total War Hileleri Hilesi Şifresi İşlemiyor
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

---GHOST---
Üye

Turkey
İleti 630

İletim - 02/04/2007 :  21:25:48  Bilgileri Göster  ---GHOST---'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Yanlış hatırlamıyorsam Barbarian Invasion yüklü olduğunda hileleri istediğimiz kadar kullanabiliyorduk. Ama sadece BI oynarken miydi onu hatırlamıyorum. Bazı hileler bende de çalışmıyor. Bu arada şehir alma hilesi capture_settlement idi galiba. Ama bende o da çalışmıyordu.

Moda oldu galiba? Bende yazayım eksik kalmayayım..
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 03/04/2007 :  17:32:24  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
King_1984 tarafından yazılan:

Tamam hile yapmayayım o zaman Roma'yı alabilmek için ne yapmalıyım??

assasin yap 300-500 tane :) %1 şansla 500 assasin bi girişse aile üyelerine roma moma kalmaz:) asker yapıp saldırmak da bir çözüm tabi:) önemli olan önce mancınıklarla şu duvarları biraz hırpalayabilmek. çünkü çok sağlam yapıyor keratalar :) ben tamamen yıkıp atlı baskınları yapma düşüncesindeyim, öyle yapmak zorundayım :) epic stone walla cataphractlar giremiyor

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

Baygitar
Üye

Turkey
İleti 298

İletim - 04/04/2007 :  16:27:16  Bilgileri Göster  Baygitar'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
300-500 tane assasin:)Entrasan fikir:)Oyundan sıkıldığımda zevk için bir kerede öyle saldıracam bir şehire:)

En GÜÇSÜZ fırsatını kollarsa Bir gün en En GÜÇLÜYÜ bile yenebilir!
-------------------------

Sayfanın En Üstüne Git

oky
Üye

Turkey
İleti 55

İletim - 19/05/2007 :  20:25:10  Bilgileri Göster  oky'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar birincisi romayı alabilmek baya bi elişmeniz lazım.sonra bi msj gelcek size o zmn romayı alabilirsiniz.sehir almak içinse capture_settlement yazıp boşluk bırakıp sehrin adını baş harfi büyük olarak yazın.iki kelimeden oluşan şehirler içinde örnek Campus_Sakae yazıorz
Sayfanın En Üstüne Git

xComputerx
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 13/09/2009 :  12:50:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
rome da descr_strat dosyasını kaybedenler bu iyiliği size babanız bile yapmaz google a girin descr_strat yazın ve altta featured links diye bir bölüm var oraya tıklayın oradan descr stratı indirin ama indirme dosyası karşınıza geldiğinde kaydete değil aça basın (burası önemli) dosya inince zaten karşınıza çıkacaktır.dosyayı c rome total war data world maps campaing imperial campainge girin ve oraya kopyalayın.İşte sorun çözülmüştür.....Dosyayı buraya farklı kaydetten de yapıştırabilirsiniz.

strkğl
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000