AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Strateji Oyunları
 Total War
 Rome: Total War Hileleri Hilesi Şifresi İşlemiyor
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

King_1984
Üye

Turkey
İleti 181

İletim - 06/02/2007 :  00:03:09  Bilgileri Göster  King_1984'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Rome: Total War Hileleri Hilesi Şifresi Şifreleri İşlemiyor

Arkadaşlar birçok hile yazıyorum işlemiyor.Yanılmıyorsam é tuşuna basınca açılan yere hile yazıyoruz.Ben öyle yapıyorum olmuyor.Mesela bir şehir alma hilesi var process_cq diye başlayan sonra şehir ismi yazcakmışız ama arada boşlukmu olcak başka bişimi olcak lütfen söyleyin bana kafayı yicem!!

inter_23
Yönetici

Turkey
İleti 1749

İletim - 06/02/2007 :  00:21:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Öncellikle konu yanlış yerde, editör gerekeni yapar. process_cq yazdığında şehiri almıyorsun. Hileyi yazdığında, örnek veriyorum: process_cq Rome. Aynen böyle yazacaksın. Aldığın şehirde binaların hemen yapılmasını sağlıyor. Ama her bir bina için bir kere yazılacak.

Forum Başlangıç- 24/05/2002

"Bugünden sonra Divanda, Dergâhta, Bergâhta, Mecliste, meydanda Türkçe'den başka bir dil kullanılmayacaktır.."
Karamanoğlu Mehmet Han, 13 Mayıs 1277
Sayfanın En Üstüne Git

King_1984
Üye

Turkey
İleti 181

İletim - 06/02/2007 :  19:45:31  Bilgileri Göster  King_1984'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Bende aynen öyle yazıyorum ama olmuyor:( Bir de asker çoğalta hilesi var create_unit diye başlayan o da olmuyor???

Antalya Birincisiyim:)

MF
Doğru Yanlış Sayısı(Toplam 50 soru): 50 Doğru - 0 Yanlış

Şube Sıra:1 -- Okul Sıra:1 -- İl Sıra:1

TS
Doğru Yanlış Sayısı(Toplam 50 soru): 44 Doğru - 6 Yanlış

Şube Sıra:1 -- Okul Sıra:1 -- İl Sıra:5
Sayfanın En Üstüne Git

wolverine
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1359

İletim - 06/02/2007 :  20:23:03  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bu oyunda sadece para şifresinin çalıştığını gördüm o da bir kere hemde 20000 denaraii :( yani yapımcılar çok hileli bir oyun oynamamızı istemiyorlar,iyide yapıyorlar :) !!

Bazıları büyük doğar,bazıları büyüklüğü kazanır,bazılarınada büyüklük yakıştırılır

İkbal devrinde sahip olmadığın meziyetlerden dolayı övenler, Güç devrinde sahip olmadığın günahlarla suçlyacaklarından şüphe etme...

Biz türklerin viyana'ya kadar gitmesinin nedeni haçlılara iade-i ziyaretdendir
Sayfanın En Üstüne Git

King_1984
Üye

Turkey
İleti 181

İletim - 07/02/2007 :  18:36:05  Bilgileri Göster  King_1984'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Tamam hile yapmayayım o zaman Roma'yı alabilmek için ne yapmalıyım??
Sayfanın En Üstüne Git

ads
Üye

Turkey
İleti 84

İletim - 02/04/2007 :  19:56:49  Bilgileri Göster  ads'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  ads için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler size bişey söyluyım oyundan çıkıp gırdık ten sonra tekrar yazılıyor yanı para sıfresını yazdınız add_money 20000 oyundan çıkıp tekrar girdıkten sonra yine yazılıyor (en azından bende öyle)
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000