AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Sinema & Tiyatro
 SINAV
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

Tony_P@rker
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1905

İletim - 28/10/2006 :  20:40:31  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bugün gittim ve gerçekten çok beğendim..Komik ve aynı zamanda oldukça duygusal bir film..Film içindeki müzikler ise gerçekten çok güzel olmuş..Eğer gitmek için bir film arıyorsanız,tavsiye ederim..

Geforce
Üye

Turkey
İleti 580

İletim - 31/10/2006 :  07:54:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu hafta sonu inşallah gideceğim. Fragman'daki şu konuşma çok hoşuma gitti: "Vala abi senin allaına gurban olim" :)

...Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır...

Mustafa Kemal ATATÜRK

Orada yakında bir Deniz var!

Sarı saçlım, mavi gözlüm nerde nerde nerde nerdesin?

"Bu memlekette Mustafa Kemal'e gerçekten sahip çıkanlar varsa, onlarda bizleriz."

(:
Sayfanın En Üstüne Git

HighVoltage
Yönetici

Turkey
İleti 1107

İletim - 31/10/2006 :  17:31:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Eh madem öyle fragmanını koyalım da izlemeyenler için ön fikir olsun.Ben de henüz izlemedim.Ama hoş bir filme benziyor.
şimdilik bunları buldum;
http://www.youtube.com/watch?v=xWf4XMJpU68&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=39TbEPsVfoY

"Türk Birligi'nin bir gün hakikat olacagına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk Birliği'ne inanıyorum. Onu görüyorum. Yarının tarihi yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'lügün varlığı bu köhne áleme yeni ufuklar açacak. Güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek. Hayatta yegane varlığım ve servetim Türk olarak doğmamdı."

M.Kemal ATATÜRK
Sayfanın En Üstüne Git

ShiLMyrO
Seçkin Üye

Turkey
İleti 1666

İletim - 04/11/2006 :  13:57:39  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bende bu filme gittim bence çok başarılı olmuş.Komik duygusal vs.Herkes puanlamasını yazsın 10 üzerinden bence.Ben 10 üzeinden 8 veriyorum.

Özgürlük! Eşitlik! Adalet!
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000