AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Oyun Yapımı
 ONLINE OYUN
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu  

WENKASYUM
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 08/10/2006 :  16:12:26  Bilgileri Göster  WENKASYUM'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  WENKASYUM için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Age of mythology tarzinda bir oyun kurmayi düsünüyorum.ama bu online bi oyun olacak.age of empires III, Strongald Age of mythology vb. bi sürü oyundan bi sürü karakter ödünc alicaz.:)ve bunu online yapacaz.online yapacak bi program biliyorum.harita risk'in serileri gibi dünya gibi bir harita olacak.zoom yapilabilecek.ama bunlarin hepsini ben yapamam.o kadar iyi degilim.onun icin biraz yardima ihtiyac duyucam.ben programcilikta cok yeniyim.ama herseyin mantigini hemen anlarim.13 yasindayim.daha önce internette gördügüm bir bilgiyi denemek icin age of empires III'ün yazilimini worlde acmistim ama bilgi yanlisti galiba.top binasinin 7 gibi az bir siniri vardi.bende cogaltmak istiyordum.vede yeni sifreler acacaktim.ama karsima kutucuklu bir yazilim cikti.hic bisi anlamadim:)ama internetteki bilgi dogru diyince yazilimi farkli dillerde yaptim.ama caresiz aradigim kelime yoktu.mesela bu tür basit olaylari yapabilecek düzeyde arkadaslarin oldugunu düsünüyorum bu forumda.foruma bugün kaydoldum.(oyun icin yardim alacaktim).simdiden tesekkürler.

Sevgi ve Saygilarimla:)

mizahcim
Üye

Turkey
İleti 94

İletim - 08/10/2006 :  16:48:36  Bilgileri Göster  mizahcim'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
game maker in sitesinden dark age diye bir oyun var onu indir onu geliştir age of u yapabilirsin
Sayfanın En Üstüne Git

WENKASYUM
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 08/10/2006 :  17:09:23  Bilgileri Göster  WENKASYUM'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  WENKASYUM için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
game maker'i biraz anlatabilirmisin?:)
Sayfanın En Üstüne Git

mizahcim
Üye

Turkey
İleti 94

İletim - 08/10/2006 :  17:33:40  Bilgileri Göster  mizahcim'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
anlatamam nedenini sorma
Sayfanın En Üstüne Git

WENKASYUM
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 08/10/2006 :  17:50:01  Bilgileri Göster  WENKASYUM'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  WENKASYUM için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
NEDEN?:)
Sayfanın En Üstüne Git

Dreamwalker
Seçkin Üye

USA
İleti 257

İletim - 09/10/2006 :  10:15:19  Bilgileri Göster  Dreamwalker için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Game maker ile strateji deneme, aslinda strateji oyunu hic deneme. Basit oyunlardan basla bir. Adi uzerinde strateji oyunu, gidip 3-5 adami ayni sahaya koymakla savas olmuyor :)
Karakter odunc almana gerek yok, o karakterlerin hemen hepsi ya askerlerden yada tarihi savascilardan alinmistir/esinlenmistir. Achilles'i oyununa eklediginde kimse telif hakki isteyemez yani :) Ancak strateji derken oyunun oynanirligi gibi konular uzerinde fikir sahibi olmalisin once. Eh senaryo, karakter olayi var. Bunlari planladiktan sonra, programci arayabilirsin. Ancak gene soyliyeyim, herhangi bir programlama dilinde bir programciliga basla, sonrasinda dusunursun strateji olayini.
Sayfanın En Üstüne Git
  Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000