AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 Sims 1'de Bebek Büyütme Nasıl Bebek Büyütülür?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

Cenk2
Üye

Turkey
İleti 19

İletim - 15/06/2006 :  21:26:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
BAKIN sims bebek çok kolay sadece her ağlayacağı zaman süt içirip uyutacaksın budur yani kçok kolay ağladığı an hemen yanına gideceksin

Cenk
Sayfanın En Üstüne Git

huseyin90
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 16/06/2006 :  00:14:01  Bilgileri Göster  huseyin90'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ben sims te 7-8 tane bebek büyütmüşümdür aslında çok kolay süreklioynatın uyutun ve besleyin bir de almamasını istiyorsanız anne ile bebeğe ayrı dış kapısı olmayan bir kulübe yapabilirsiniz temel ihtiyaçları karşılayacak eşyaları koymayı unutmayın
Sayfanın En Üstüne Git

cansu879
Üye

İleti 4

İletim - 18/06/2006 :  13:17:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
Cenk2 tarafından yazılan:

BAKIN sims bebek çok kolay sadece her ağlayacağı zaman süt içirip uyutacaksın budur yani kçok kolay ağladığı an hemen yanına gideceksin

ya ben simsde bebek nasıl yapılıo öğrenebilirmiyim
Sayfanın En Üstüne Git

ThiRiNiTy
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 18/06/2006 :  15:51:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
benim size tavsiyem bebege yapilacak olan her$eyi 2 kere yapmaniz. mesela 2 kere yemek yedirin 2 kere oynayin 2 kere hoplatin vs.
bi de bebek odasinin yenina bi koltuk bi buzdolabi falan koyun. her ihtiyacinizi onun yaninda giderin. zaten 2- 3 saatte bir uyaniyo velet. bunlari yaparsaniz 10 tane çocuk büyütürsünüz :D
Sayfanın En Üstüne Git

cansu879
Üye

İleti 4

İletim - 18/06/2006 :  15:57:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
ThiRiNiTy tarafından yazılan:

benim size tavsiyem bebege yapilacak olan her$eyi 2 kere yapmaniz. mesela 2 kere yemek yedirin 2 kere oynayin 2 kere hoplatin vs.
bi de bebek odasinin yenina bi koltuk bi buzdolabi falan koyun. her ihtiyacinizi onun yaninda giderin. zaten 2- 3 saatte bir uyaniyo velet. bunlari yaparsaniz 10 tane çocuk büyütürsünüz :D

ben bebeğin nasıl yapıldığını bilmiyorum onu öğrenmek istemiştim ama yinede sağolun
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000