AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Sims
 Sims 1'de Bebek Büyütme Nasıl Bebek Büyütülür?
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 5

zeynez
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 02/06/2006 :  11:07:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla

Sims 1'de Bebek Büyütme Nasıl Bebek Büyütülür?

simsin ilk versiyonunda bebek yaptım her ihtiyacını gidermeme rağmen uzmanlar bebeği alıp gidiyorlar çok ağlıyo diye bunun bir hilesi varmı yardım ederseniz sevinirim:)

_GaNdAlF_
Üye

Turkey
İleti 896

İletim - 02/06/2006 :  22:16:03  Bilgileri Göster  _GaNdAlF_'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Hilesi yok.Bebeği eğlendirmeye çalış oyun oyna falan..

Üyelik Tarihi 02/07/2005
Sayfanın En Üstüne Git

ASLAN302
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 03/06/2006 :  16:11:55  Bilgileri Göster  ASLAN302'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  ASLAN302 için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Bende çocuk ağlıyor yemek yedirip oynatıyorum gene alıyorlar.:(

Oyunların Efendisi
Sayfanın En Üstüne Git

ili the cat
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 04/06/2006 :  13:33:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bendehiç ağlamıyor çünkü onun hep ihtiyaçlarının hep ensonda yapıyorum ondan birşey olmuyor eğer anne ölürse bebeğide yanında götürüyor
Sayfanın En Üstüne Git

elemental
Üye

Turkey
İleti 230

İletim - 04/06/2006 :  23:27:33  Bilgileri Göster  elemental'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
valla arkadaşlar benden sıze bır tavsıye bebek falan yapmayın çok ugrastırıyo ve de elın bı kadını gelıp oluyo senın cocugunu orda o gelen kısıyı oldurmek ıstıyorum ve de ili the cat ben daha oyle bı sey gormedım valla anne ölünce bebek de ölmesi tabı bende daha anne ölmedi ve de hala neden sims'in ilk serisini oynuyosun 2. yı oynasana neler cıktı senın haberın yok sanırım yada senın makına kaldırmıyo sanırım ...
Sayfanın En Üstüne Git

angel_aysel
Üye

Turkey
İleti 15

İletim - 12/06/2006 :  23:02:05  Bilgileri Göster  angel_aysel'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ilk once uyutcaksınıs eger yıne uyumuyosa gene uyutun snr uyur snr kaktıgında yemek yedırın uyutun bn ole yapıyom hıc almıyolar

msn_canavari10@hotmail.com
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 5 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000