AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

jumong
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 09/06/2009 :  18:05:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
s.a arkadaşlar
sniper elite nin exfiltrate the square bölümünün mission 2 deki objective 1 ve 2 de bomba yerlestriyorum oluyor ama objective 3 te ne yapacaz bilen yarsa söylerse sevinirm
Sayfanın En Üstüne Git

kadir_41
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 13/06/2009 :  14:44:58  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ''Recover the V2 tech'' diye bir bölümde kaldım.
Bana bu bölümü geçmemde yardımcı olursanız sevinirim.Biraz çabuk olsun lütfen.

kadir
Sayfanın En Üstüne Git

walentino43
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 04/12/2009 :  01:20:11  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar compas pointer objektive 3...sırtımdaki adamı 2 tane gr askeri olan sığınağa taşıdım...nabmam gerekiyo sonrasında...şimdiden teşekkürler..
Sayfanın En Üstüne Git

daphnea
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 21/12/2009 :  03:43:31  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bende burda taıldıım yardımmm:(:(
Sayfanın En Üstüne Git

dipcik
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 26/12/2009 :  22:28:05  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bende sizin gibi muzdariptim taki sniper elitenin türkiye sitesini keşfedene kadar..burada hepinizin sorunlarına çare var.tavsiye ederim.türkçe yama var.sıngle player gamenin bütün bölümleri en ince ayrıntısına kadar resimli ve her bir harita ayrı ayrı anlatılmış.okudugunuzda geçemediğiniz bölüm kalmayacak..artı daha başka bir sürü şey var.rus ve alman bayrakları yerine türk bayrakları yada tuttugunuz takımın bayrakları ile oynayabiliyorsunuz.adamlar dvd yi bulamayanlara ücretsiz gönderiyorlar..bomba attıgınızda sizin belirlemiş oldugunuz resimler çıkıyor ve sizden başkası göremiyor..değişik dürbün seçenekleri var orijinalden sıkılanlara..sniper elite ile ilgili ne ararsanız var kısaca...mermi deliklerinde kuru kafa yapmış adamlar.artı onlınede olmayan ama sınglede olan bütün haritaların onlınede oynanması için paket var.resimli kurulumu var.kurdugunuzda bütün haritaları onlıne oynama şansınız var..vs.vs. işte.yardıma ihtiyacı olan varsa denesin görsün derim pişman olmaz.ben aradıklarımın fazlasını buldum...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000