AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

serdümen ser
Üye

İleti 3

İletim - 13/03/2009 :  15:27:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
osman41 tarafından yazılan:

arkadaslar ben compass pointer objective 3 bölümünde takıldım.bir asker var yanımda alt katta sığnağa giriyoruz ama ne yapmam gerektiğini bulamadım onunn yanndayken ivme yanıp sönüyor mutlaka birsey olmalı yardımlarınızı bekliyorum deli oldm ya:)

i

en son vurdugun 2 adamdan rütbeli olanını adamının yanına taşı (harıtanın yanındaki)
Sayfanın En Üstüne Git

aliihsanercan
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 14/03/2009 :  19:20:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar ben daha yeni oynamaya başladım.biraz geriden takip ediyorum.sizden ricam 1. bölümün nasıl geçileceğini kısaca yazrmısınız.şimdiden teşekkürler
Sayfanın En Üstüne Git

edo
Üye

İleti 3

İletim - 19/04/2009 :  19:01:12  Bilgileri Göster  edo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaslar snıper elıten supply raıd bolumunun 3 gorevıne takıldım nolur yardımcı olun sınırlerım cok kotu bozuldu:(
Sayfanın En Üstüne Git

edo
Üye

İleti 3

İletim - 19/04/2009 :  19:07:21  Bilgileri Göster  edo'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
sdce kırmızı yuvarlak daırelerı takıp et onların ustune gt yanı cok kolay bırıncı bolum
Sayfanın En Üstüne Git

mali2310
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 08/05/2009 :  14:55:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
[url=http://img17.imageshack.us/my.php?image=sinipercopy.jpg][img=http://img17.imageshack.us/img17/4227/sinipercopy.jpg][/url]
ben bu bölümde kaldım bir türlü ilerliyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim mail adresim clown.5@hotmail.com lütfen yardımcı olun
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000