AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

sniperelite0
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 20/08/2007 :  11:57:38  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ARKADAŞLAR HELE ŞÜKÜR ŞU ŞANLI FÜZE FABRİKASINA GELEBİLDİM...

bende herkes gibi şu çelik kapıları geçemedim.bi arkadaş daha önceki sayfalarda saatli bomba kurmam gerektiğini demiş ama saatli bombam yok sadece tnt'm var.onuda kapının tam ortasına atıp uzaktan patlattım kapı paramparça oldu ama ''mission failed'' dedi ve şu notu bıraktı;

----too many civilian lives were last----
türkçe meali ile:Çok fazla yaşamlar olan sivil, sondu (pro çeviri 1.9)

vede şöyle tahmin ediyorum ki bi çoğunuz bana kolilerin olduğu oda(objectives 1)'da saatli bombanın olduğunu söyleyecek ama yok mermi,can,bomba,ıvırzıvır... ve 72 mermilik tanburalı baskada bişe yok bu bölümün nasıl geçileceğini detaylı bir şekilde anlatırsanız coook mutlu olucam...

herkese iyi günler,bol bol headshot lar dilerim. :)

***Sniper-_-€lite***
Sayfanın En Üstüne Git

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 20/08/2007 :  12:13:48  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Too manay civilian lives were lost olcaktır o.

Tnt'nin patlayıcısı bir çok sivili öldürdüğü için kaybetmişsin. Daha küçük bir patlayıcı ya da sivilleri başka yere çekmek çözüm olacaktır(yapılabilir mi bilmiyorum, oyunu oynamadım)

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

sniperelite0
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 20/08/2007 :  12:18:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
çeviri ve hızlı cevabın için cok saol ama kapıyı acamadan bırak sivilleri uzaklaştırmayı onların lduğunu göremiyorum bile vede ne yazıkki daha küçük bi patlayıcı yok

***Sniper-_-€lite***
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 20/08/2007 :  22:10:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
sniperelite0 tarafından yazılan:

ARKADAŞLAR HELE ŞÜKÜR ŞU ŞANLI FÜZE FABRİKASINA GELEBİLDİM...

bende herkes gibi şu çelik kapıları geçemedim.bi arkadaş daha önceki sayfalarda saatli bomba kurmam gerektiğini demiş ama saatli bombam yok sadece tnt'm var.onuda kapının tam ortasına atıp uzaktan patlattım kapı paramparça oldu ama ''mission failed'' dedi ve şu notu bıraktı;

----too many civilian lives were last----
türkçe meali ile:Çok fazla yaşamlar olan sivil, sondu (pro çeviri 1.9)

vede şöyle tahmin ediyorum ki bi çoğunuz bana kolilerin olduğu oda(objectives 1)'da saatli bombanın olduğunu söyleyecek ama yok mermi,can,bomba,ıvırzıvır... ve 72 mermilik tanburalı baskada bişe yok bu bölümün nasıl geçileceğini detaylı bir şekilde anlatırsanız coook mutlu olucam...
herkese iyi günler,bol bol headshot lar dilerim. :)

Bu forumda, bu konuyu açmama sebep olan bölümdesin. Ben de uzun süre yardım beklemiştim bu konuyla ilgili; 2005 yılının Aralık ayında... Kimmeryali isimli arkadaşımızın yazısını alıntılıyorum.
Kolay gelsin.
İyi oyunlar...
alıntı:
kimmeryali tarafından yazılan:
timur kardes oyunu bitirdim ama kasttettiğin bölüm anladığım kadarıyla ikinci binada herkese öldürdükten sonra iki tane alt katta ikide üst katta celik kapılar var üst katta sağdaki kapıya saatli bombayı kur en az 5 dakika olsun bombayı kurduktan sonra yine askerler gelecek onları hallet halledebildiğini bomba patlayınca kapıdan içeri gir devam et yoğun bi çatısma seni bekliyor kolay gelsin kac gece uykusuz kaldım var ya sadece bu bölümü bi gecede gectim zor bi bölüm kolay gelsin tekrar
Sayfanın En Üstüne Git

efepakoz
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 22/08/2007 :  18:56:52  Bilgileri Göster  efepakoz'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
slm osman kardesim motorlu bölümü geçemedim diye bir msj atmışsın sonra geçtin heralde sen bama iyice bi açıkla ya nası geçtğini dellendim valla geçilmio ilerliyoz birinci motorluyu vuruyoz sonra siren çalıo oyun bitiyo bi yardım msjını bekliorum... efe
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.06 Snitz Forums 2000