AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

Palad1n
Seçkin Üye

Turkey
İleti 2591

İletim - 17/08/2007 :  22:37:00  Bilgileri Göster  Palad1n'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
___Serhat___ tarafından yazılan:

buna ne diyeceksiniz!!!!!! 14824 (ondörtbinsekizyüzyirmidört)metrelik atışım var inanmayanlar için msnem önceki sayfada yazılı gönderiim

buuraya resim yollayamadım olmuo galiba:(

Oha? Oyunda o kadar uzun bir harita var mı :) Yoksa ilk bölümden son bölümdekine mi salladın mermiyi

Deniz, kum, güneş <3

"Hey, ağzına attığın bir aspirin mi yoksa alışılmamış türden bir fil mi?" -YGS 2011
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 18/08/2007 :  17:18:33  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
14824 metreyi ben de merak ettim bak şimdi. O kadar büyük harita hangi bölümde acaba. Arkadaş imageshack a koysa da görsek.
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 18/08/2007 :  17:22:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
firattaskan tarafından yazılan:

Arkadaşlarım nolur sniper elit 7. görevi nasıl tamamlayacağımı söylermisiniz.

Biraz daha ayrıntılı açıklayabilirsen, yardımcı olan çıkacaktır sanırım.
Sayfanın En Üstüne Git

sniperelite0
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 19/08/2007 :  18:38:40  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar öncelikle foruma yeni üye oldum hepinize selamlar!!!

destroy fuel dump bölümünü geçemeyince google dan arattırdım ve bu forumu buldum şu ana kadar yazılmış 15 sayfayıda çok iyi bir şekilde okudum.

fakat oyunu bitiren arkadaşlar gercektende yüzbaşıyı o odada bekleme kısmı çok yanlış herşekilde yaptım genede adam beni görüp kaçtı... kesinlikle ceset bırakmadım ortalıkta ve duvarlarda bırakın kan izini mermi izi bile çıkarmadım...

BAKIN ANLATAYIM O BÖLÜM NASIL GEÇİLİR:
(ben o bölümü toplasanız 10 bileetmeyecek kadar adam vurarak bitirdim)
1.) top atışı yapan adamı
2.)ağacın arkasındaki nişancıyı
3.)yüzbaşıyı ve farkedildekten sonra 2-3 adam daha
4.)objectıve 5 teki 2 adamı kampın içinde yüzbaşıdan başka kimseyi kesinlikle öldürmemek gerekiyor.yüzbaşı geldiğinde herşeyin yolunda olduğunu görmesi lazım
işte o bölümü şöyle btirdim:
1.).... de dediklerimi vurdum ve dağdan aşağıya yani tren raının yanındaki tel örgünün dışından sona kadar gidip kampa girdim ve 1. bombayı 7dk ya kurdum sonrada gizlice gidip 2.bombayı kurdum ve geri çekilip yüzbaşının geçeceği toprak yolun yanındaki merdiven gibi şeyin orda çalıların arkasına gizlenip bekledim sonra demo girdi araya ve binaya yüzbaşının girdiği kapnın bi kapı sağındakinden girip admı vurdum vede belgeyi alıp kaçtım...

herkese kolay gelsin anlamayan varsa söylesin büyük bi sevinçle anlatırım... (benimde takıldığım bölümlerde siz bana yardım edersiniz işşallah)

***Sniper-_-€lite***
Sayfanın En Üstüne Git

sniperelite0
Üye

Turkey
İleti 6

İletim - 19/08/2007 :  18:44:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
HAHAHA BU KADAR ANLATTIM AMA PÜF NOKTAYI SÖYLEMEYİ UNUTTUM KUSURA BAKMAYIN ARTIK!!!

***KESİNLİKLE AYAĞA KALKMAYACAKSINIZ VE SABIRLI OLACAKSINIZ HEP YERDE SÜRÜNEREK İLERLEYECEKSİNİZ BOMBAYI KURARKENDE DAHİL***

***Sniper-_-€lite***
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000