AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 29/11/2006 :  13:12:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
O bölümü oynarken, bölümün başında uzun bir caddenin sonundaki askerleri yok ettim. Daha sonra duvarın altındaki çatlaktan girdim. Çatlaktan çıkmadan karşı binanın çatısındaki sniperları yok ettim. Sol taraftaki kamyonları patlatmadan önce oradaki cephaneyi aldım, komyonları patlattım. Binanın solundan değilde sağ tarafından, ya da arka tarafından geçip heykelin yanına gittim. Oraya gelmeden önce biraz çatışma içine giriyorsun. Heykelden notu aldıktan sonra bina içinden bir hayli asker çıkıyor; onlar yok ediliyor. İleride bir uçaksavar sanırım, onu patlatıyorsun. Ve bahsettiğimiz sokağa giriyorsun. Ancak bu aralarda çatışmalar oluyor tabi...
Kolay gelsin, iyi oyunlar...
Sayfanın En Üstüne Git

yukselortakci
Üye

İleti 15

İletim - 29/11/2006 :  13:39:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
inan exqwerex timurlenkin söylediklerine ekleyicek hiçbişey bulamıyorum :) yani neredeyse bölümü nası geçmen gerektiğini özetlemiş bile sadece başarılar diliyorum sana umarım gecersin. + gecemesende oyun bozuklugu falan demişsin böyle bişeyin söz konusu olması imkansız cünkü oyun bozuk olsa oyunu oynayamassın öyle diymi :D haydi bakalım kolay gelsin sana
Sayfanın En Üstüne Git

fatihtufek
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 26/12/2006 :  19:28:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
french cathedral bmlümü geçmek basit,oyunu bitirdim her türlü sorununuza elimden geldiğince yardımcı olayım,öncelikle french cathedral bölümünde işinizi sessiz halletmeniz lazım,susturuculu tabanca ile ilerleyin taş atarak düşmanı uygun bir yere getirin ve onları kimse görmeden oldurun ,eger diğer askerler görünce ses çıkarırsanız alarm çalıyor ve mission failed oluyor,önemli olan adamların sizi görmemesi ve silah sesi çıkmaması,sonra dışardaki sokaktaki adamları temizleyince cathedralin içine gir ve merdivenlerden en üst kata çık ,merdivenlerden çıkarken dikkatli ol yine adamlar var merdivenlerde adamları sessizce oldurmeye bak,sonra merdivenlerin sonuna kadar çık ve orda bir yarık olacak ,yarıkta pozisyonunu almadan önce birr ayna olacak yerde ilk baş onu al aynayı alınca vidyo girecek,vidyo bittiği zaman adamını korumaya çalışacaksın adam cathedraldan çıkacak sen koruma yapacaksın,sorununuz olursa yine yazarım ,bu arada rekorum 309 metre head shot hemde adam hareket halindeyken ,sizinde rekorlarınızı öğrenmek istiyorum

ne mutlu türküm diyene
Sayfanın En Üstüne Git

fatihtufek
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 26/12/2006 :  19:35:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar fuel dump bölümünde sadece o iki bombayı öldürünce olmuyor işte,bombaları yerleştirmeden önce subayın trenden indiinde yürüyeceği yolun çevresindeki cesetleri kaldırın saklayın subayın görmeyeceği şekilde ,sonra bombaları yerleştirin ve subayın trenden inmesini bekleyin subay trenden inince yuruyerek odasına gidiyor sonra vidyo devreye giriyor vidyo bitince odaya gidin ve subayı temizleyin sonra bölümün başındaki kulelerin ordaki yoldan bombalar patlamadan kaçın pusulanın yarımıyla kosarak uzaklaşın oradan sonra bir tünel göreceksiniz o tünele gidin sonra bombalar patlayacak ve oyunu geçeceksiniz oyunu iki kere bitirdim oyunla ilgili sorunu olanlar msnden yazabilirler fatihtufek@hotmail.com

ne mutlu türküm diyene
Sayfanın En Üstüne Git

apocan4779
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 09/01/2007 :  16:27:14  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
SNİPERİ BİTİREN VARMI LÜTFEN YARDIM:3YIKIK BİNADAYIM VE BÜTÜN ASKERLERİ ÖLDÜRDÜM ANCAK OK BENİ BOZUK 1TREN VAGONUN İÇİNE GÖTÜRÜYOR ARAYA GİDİYOM BİŞEY YOK ORAYI NASIL GEÇEÇEM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

abd.akb
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000