Yukarı çıktıktan sonra sağ merdiveni kullanın. Sağ taraftaki merdivenden aşağıya inin. Barmenden aldığınız anahtar ile duvardaki kutuyu açın. Kolu çevirip aşağı inin ve sağa dönün. Üzerinde Alman işareti bulunan anahtarla yeşil kutuyu açın. Kilitli kapının bulunduğu yere gidin. Edmond’un odasından aldığınız dosyayı kullanarak kapıyı açıp içeri girin. Lahiti açın. Tekrardan 20 numaralı kabine gidin.

Yatağın üzerindeki nota bakın. Nota bakarken Kontes telepatik olarak sizi uyaracak. Burada oyunu kaydetmenizde fayda var. Kapıya doğru gittiğinizde kapı açılıyor ve karşınıza bir mumya çıkıyor. Hemen envanter ekranınızdan heykelciğe tıklayın ve bunu mumyada kullanın. Mumyadan kurtuluyorsunuz. Tekrardan kapıya doğru gidin. Kapının altından not uzatılıyor. Notu alın. Yatağın sol tarafından silahı alın ve odadan ayrılıp yukarı çıkın. Kargo odasına gidin. Yeşil kutu alınmış. Rampanın altındaki metal çubuğu alın. Lahitin bulunduğu odaya geçin. Fakat lahitin de alınmış olduğunu göreceksiniz. Sağa dönün. Köşede bir halat var, onu alın ve kargodan çıkın.

Küçük Ada
Patikaya doğru gidin. Patlama sesi duyacaksınız. Rampadan aşağı inin. Aşağıya indiğinizde uzaklardan bir yansıma göreceksiniz. Burada oyununuzu kaydedin.

Palmiye ağacının oraya vardığınızda sola dönün ve sol yoldan gidin. Yol bittiğinde sağa dönün. Mezartaşı ile karşılaşacaksınız. Palmiye ağacına geri dönün ve sola, yelkenliye doğru gidin. Bota binin ve ön tarafa geçerek 2 kere ileriye gidin.

Büyük Ada
Adaya vardığınızda bottan inin ve sol yoldan gidin. Harabeleri geçin ve yolun sonuna kadar gidin. Burada bir tane daha mezarlık göreceksiniz. Harabelerin oraya dönün ve sola dönüp harabenin sağındaki yolu kullanın. Yolun sonuna kadar gidin. Yolun kayalar yüzünden kapalı olduğunu göreceksiniz. Geriye dönün ve arka tarafta kalan binaya girin.

Depoya girdikten sonra ileriye gidince kapının arkanızdan kilitlendiğini duyacaksınız. Koridordan ilerleyin. Duvara geldiğinizde duvarın yanındaki barillerden kamışı alın. İkinci koridora geçin. Bir kere ilerleyin ve sola dönün. İkinci raftaki küçük kutuya tıklayın. Tırmanma çivilerini alın. Tekrar duvara dönün. Sağ tarafta bir kapı var. Kapıdaki delikten içeri bakın. İçeride birinin dolaştığını göreceksiniz. Geriye dönün ve kovadan ayna parçasını alın. Aynayı kapıda kullanın. Kamışı çıkartın ve kapı deliğine sokun. Nil broşürünüzü çıkartıp kapının altından sokun. Kamışı ittirin ve anahtarın yere düşmesini sağlayın. Broşürü çektiğinizde anahtar da gelecek. Her ikisini de alın ve kapıyı açın.

İçeri girdikten sonra sola dönün ve duvardaki haritaya bakın. Tekrar sola dönün ve merdivene doğu gidin. Raflara bakın ve kitaba tıklayın. Kitabı inceleyin. Çıkış kapısının oraya gidin. Sola dönüp raftaki kağıtlara tıklayın. Odadan çıkabilirsiniz.

Sahilin sonuna kadar ilerleyin. Solunuzdaki patikaya tıklayın ve üç kere ileriye gidin. Geri dönün ve diğer yolu kullanın. Merdivenlere geldiğinizde arkanıza dönüp kayalarda halatınızı kullanın. Merdivenlerin oraya dönün ve tırmanma çivilerini çekici kullanarak kayalara çakın. İpi çivilerde kullanıp yukarı çıkın.

Teleskoptan bakın. Al Salem, Moira ve mumyayı görebiliyorsunuz. Ancak mumya da sizi görüyor...

Aşağıya doğru inin. Mumyanın yukarı çıktığını göreceksiniz. Çıkmaz yola sapıp mumyadan kurtulun. Depoya geri dönün. Daha önce gördüğünüz Alman’ın kendi kendine konuştuğunu göreceksiniz. Kapının köşesine bakın. Anahtarı alıp dışarı çıkın. Yelkenliye gidip arka tarafa geçin ve gemiye doğru gidin.

Nil Nehri
20 numaralı kabine gidin. Bitkinin yanındaki anahtarı alın. Yataktaki kişinin üzerinden anahtarı alın. Sandığı açın ve bokböceğini alın. Sola dönün ve anahtarınızla bavulu açın. Anahtarı alın ve bavulun gözünden heykeli alın. Banyoya gidip bokböceğini müzede yaptığımız karışımın içine batırın. Şimdi küçük adada ilk gördüğümüz mezarlığa gidin.

Küçük Ada
Palmiye ağacının yanına gidin ve sola dönün. Patikanın sonuna geldiğimizde sağa dönün. Mezarlığa tıklayın ve envanterinizden bokböceğini çıkarıp oyuğa yerleştirin. Her iki bokböceğini de alın. Palmiye ağacına gidin ve sola dönün. Yelkenliye binip bir kere ileriye gidin. Yelkenliden makarayı alın. Şimdi tekrar ileriye gidin.

Büyük Ada
Yelkenliden inin ve harabelerin solundaki diğer mezarlığa gidin. Diğer mezarlıkta yaptığınız işlemleri burada da yapın ve her ikisini de alın. Şimdi teleskopun oraya gidin.

Yukarı çıktığınızda sağa dönün. Yelkenliden aldığınız makarayı telde kullanın ve aşağıya inin. İleriye gidin ve merdivenlerden aşağı inin. Sağa dönün. Yerden bokböceğini alın. Aşağıya inmeye devam edin. Arkada gördüğünüz çadırlara doğru ilerleyin.

cheat wife meet to cheat women love to cheat
go marriage affairs why wife cheat
wife cheat women cheat on men read here
i want an affair click love affairs with married men
how often do women cheat on their husbands men having affairs online
women affairs marriage affairs cheat husband
go women who love to cheat my wife cheated
what makes women cheat wife cheat story open