Müze
İlk olarak Moira’nın ofisine gidin ve çantasından anahtarı alın. Günlüğünü okuyun. Girişinde perde olan odaya gidin. Her iki duvardaki oyuktan heykelleri alın. Duvarın yanındaki sandığın içindekini alın. Altarın yanına gidin ve boş şişeyi, tüyü, mavi şişeyi ve karıştırma aletini alın. Boş şişeyi kasenin içine, onun da içine tüyü koyun. Sonra onları karıştırın ve yaptığınız karışımda mavi şişeyi kullanın. Odadan çıkın ve Al Salem’in ofisine gidin.

Daha önce anahtar aldığınız sandığın yanına gidin. Aldığınız heykelleri sandığa yerleştirin. Gizli bir çekmece açılacak. Çekmecedeki parçaları bir terazi oluşturacak şekilde ayarlayın. Mavi sıvıyı teraziye koyun. Üçüncü çekmece de açılacak. Çekmeceden kağıdı ve anahtarı alın. Masanın yanına gidin ve kalemlikten kalem alın. Masanın çekmecesini açın ve içindeki defteri alın. Kalemi defterde kullanın ve çıkan yazıları okuyun. Odadan çıkın ve depoya inin.

Yeni aldığınız anahtar ile kilitli kapıyı açın. Tabutun yanına gidin ve zincir kesici ile zincirleri kesin. Notu alın. Arkanıza dönün ve girişin yanındaki lahitin yanına gidin. Lahiti pense ile açın. Müze bekçisinin cesedini göreceksiniz.. Broşürünüzü kullanarak tekrardan hotele dönün.

Hotele vardığınızda lobiye gidin. Edmond size Krallar Vadisi’ne seyahat bileti verecek.

Nil Nehri
Merdivenlerden aşağıya inin ve güverteyi saat yönünde dolaşın. Diğer tarafa geçtiğinizde 2 ve 3 numaralı kabinleri göreceksiniz. İleriye doğru gidin. Merdivenleri ve masaların bulunduğu yeri geçin ve kapıdan girin. Bara gidin ve barmenle konuşun. Konuşma sırasında odaya bir bayan girecek. Barmenle konuştuktan sonra size telepatik olarak Edmond’u bulmanızı söyleyecek. Masanın yanına gidin. Lokumlardan deneyin ve gemi broşürünü alın. Bayanın girdiği kapıdan çıkın, sağa dönün ve 1 nolu kabini geçip merdivenlerden aşağı inin.

Aşağıya indikten sonra sola dönün ve kapının yanına gidin. İskelet anahtarınızı kullanarak kapıyı açıp içeri girin. Kabin listesine bakın. Sağa dönün ve küçük kabine girin. Çekmeceden steteskopu alın. Tekrar sağa dönün ve yolcu listesine bakın. Odadan çıkın ve sola dönün, ileriye gidin ve tekrar sola dönün. 15 nolu oda sizin odanız. Anahtarınızı kullanarak odaya girin. Banyoya girin ve lavaboya tıklayın. Borudan duman çıktığını göreceksiniz. Tekrar koridora çıkın. Sağa dönün ve koridorun sonuna gidin. Duvardaki kapağı açın ve içindeki aleti alın. Bunu yerdeki kapıda kullanın. Duvardaki merdiveni alıp girişe yerleştirin. Oyunu kaydedin ve aşağıya inin.

Fenerinizi yakıp sağınızdaki barile doğru gidin. Çekici alın. Tel kapıdan geçin ve yerdeki yeşil kutuya bakın. Sola dönüp kapıya gidin. Tellerin arasındaki heykele bakın. Buradan çıkın ve tekrar bara dönün.

Merdivenleri çıkarken bir demo çıkacak. Demodan sonra Edmond’un odasına gidin. İçeri giremiyorsunuz. Soldaki merdivenleri kullanın ve geminin solundaki merdivenlerden aşağıya inin. Pencereden bakın. Al Salem Edmond’u hipnotize ediyor. Artık bara dönebilirsiniz.

Bara girdiğinizde barmenin uyuduğunu göreceksiniz. Barmene tıklayın ve anahtarları alın. Bardan çıkın ve 2 nolu kabine gidin. Barmenden aldığınız kabin anahtarları ile kabini açın ve içeri girin. Masanın üzerindeki kutuya tıklayın. Radyoya tıklayın ve çıkan kağıdı alın. Arkanıza dönün ve dolabı açın. Giysilerin birinde anahtar var, bunu alın. Şişenin arkasındaki aynaya tıklayın. Duvardaki resme tıklayın ve steteskopunuzu kasada kullanın. Kasanın düğmesini sağ tarafa 20, ardından sol tarafa 11, sağa 52, sola 20, sağa 40, sola 31, sağa 69, sola 40, sağa 58, sola 51, sağa 90, sola 60, sağa 80, sola 68, sağa 10, sola 80, sağa 0, sola 90, sağa 31 ve sola 0 kere çevirin. Ortadaki düğmeye tıklayın ve kasadaki silahı, metal kutuyu ve kağıdı alın. Odadan çıkın ve Edmond’un odasına gidin.

Hala içeri giremiyorsunuz. 20 numaralı odaya gidin ve anahtarınızı kullanarak içeri girin. Çekmeceden kitabı alın. Arkanıza dönün ve dolaptaki heykeli alın. Odadan çıkın ve Edmond’un odasına gidin. Bavulu açıp kapağındaki işarete bakın. Edmond’a tıklayıp parmağındaki yüzüğe bakın. Banyoya gidin ve sabunu alın. Sabunu Edmond’un parmağında kullanıp yüzüğü çıkarın. Yüzüğü bavulda kullanın. Gözlüğü, dosyayı, pasaportu ve notu alın. Notu okuduğunuzda Edmond’un bir casus olduğunu öğreneceksiniz.

Envanter ekranızdan daha önce radyodan aldığınız notu okuyun. Notta şifreli harfler ve sayılar bulunuyor. Şifreyi çözdüğünüzde notta “KV Mission, highest priority, bring back the eye of isfet. Get rid of the vizier if he, interefers with our plan. confirm explosive arrival.” yazdığını göreceksiniz. Tekrar kargoya inin.

open website women love to cheat
reasons why husbands cheat read unfaithful spouse
wife cheat how can people cheat read here
wife cheat how can people cheat read here
redirect i dreamed my wife cheated on me how do i know if my wife has cheated
reasons why women cheat why women cheat with married men reason why husband cheat
how many guys cheat all wife cheat why do women cheat on their husbands
open read why do wife cheat