AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Online Oyunlar
 Battlefield Serisi ve Modları
 BATTLEFIELD 2 FORUM SERVERI KURALIM!Varmısınız???
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 3

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 14/11/2005 :  18:06:00  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bf2'de forum ortak serverı kurup savaşalım!şimdiden söylüyom ben kırmızı takımın commanderiyim.bana ulaşmak isterseniz msn adresim:
hac.toykan@gmail.com

döner
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 25/11/2005 :  17:30:22  Bilgileri Göster  döner'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ben varımda kimseyi göremiyorum
Sayfanın En Üstüne Git

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 11/12/2005 :  17:59:07  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Kimsede yokmu BF2 ya
Sayfanın En Üstüne Git

qlas
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 29/12/2005 :  11:34:50  Bilgileri Göster  qlas için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
ben varım qlasxxx@hotmail. com gelmenizi beklerim
Sayfanın En Üstüne Git

semih11
Üye

Turkey
İleti 5

İletim - 18/01/2006 :  19:44:44  Bilgileri Göster  semih11 için bir AOL İletisi Gönder  semih11'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Battlefield Vietnam var bende bf 2 neyin nesi özel msj pls..
Sayfanın En Üstüne Git

Lord_vampir
Üye

Turkey
İleti 238

İletim - 20/01/2006 :  13:11:31  Bilgileri Göster  Lord_vampir için bir AOL İletisi Gönder  Lord_vampir için bir ICQ İletisi Gönder  Lord_vampir'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Lord_vampir için bir Yahoo! Messenger İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Battlefield 2'nin grafikleri Vietnam'a göre çok daha iyi.Silahlar daha yeni ve araçlar filanda daha yeni.En önemlisi de oyunu oynarken ,gerçek bir savaştaymışız gibi oluyor.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 3 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000