AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Far Cry & Crysis
 Far Cry Lütfen Yardım Lazım Bölüm Dam Uçaktan
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 2

CeNGaWeR
Üye

İleti 6

İletim - 25/09/2005 :  13:46:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yaw o kadar geldik far cryda bi bölümde takıldık.. bölümün adı dam. nasıl gecileceni bulamadık. ucakdan atıolar bi silah veriolar silahda sadece 10 kurşun var. etrafında bir sürü canavar ortadada akarsu var GEÇEMEDİM YARDIM PLS YARDIMMMMMM...!

falamir
Yönetici

Turkey
İleti 698

İletim - 25/09/2005 :  14:21:24  Bilgileri Göster  falamir için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Öncelikle doğru düzgün yardım istemesini bilin, altı üstü bir oyun için yalvarırcasına yardım dilenmek de ne demek, oynamayın daha iyi!!!

Soner Arslan
oyunsitesi.gen.tr
Yazar
Sayfanın En Üstüne Git

Geppettous
Seçkin Üye

Turkey
İleti 424

İletim - 25/09/2005 :  16:18:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Falamir,şimdi senin bu azarlayıcı yazın üzerine ben nasıl cevap yazayım? Daha sakin ve açıklayıcı yazabilirdin,sanırım yeni nesil üyeler sinirlerini altüst etmiş:)genç ve heyacanlı oyuncu nesil var,zamanla onlarda öğrenecek;)

10 mermi ile üzerine gelen yaratığı hakla ve şelaleden düşmeden tam ortasına gel ve aşağı atla.Bundan sonrası senin hareketlerine bağlı,derenin tam ortasından ve yaratıklara görünmeden denize kadar ulaşmalısın denize vardığında sağ tarafa git.İleride enkaz halinde helikopter göreceksin mermilerini doldur karşı tarafta yaratıkları kendini belli ederek helikopterin içinde otamatik makinalı ile vurabildiğin kadar yaratık vur(hepsinide olur:)kale girişinde hemen ileride sol tarafta silah deposu var oraya girdinmi gerisi kolay çıkışta cipi al ve lavlarla dolu zor bir bölüm seni bekliyor,taktiğini iyi kullan oldukça zor yer,ileri tarafta bir kapı var oraya ulaşmalısın.

İyi oyunlar 1964
Sayfanın En Üstüne Git

falamir
Yönetici

Turkey
İleti 698

İletim - 25/09/2005 :  22:21:39  Bilgileri Göster  falamir için bir ICQ İletisi Gönder  Alıntı yaparak Yanıtla
Bu tarz başlıkların, hitapların ne derece iğreti durduğunu bilmek, görebilmek lazım. Açıklayacak pek bir şey göremediğim için doğrudan hislerimi döktüm ;)

Soner Arslan
oyunsitesi.gen.tr
Yazar
Sayfanın En Üstüne Git

CeNGaWeR
Üye

İleti 6

İletim - 26/09/2005 :  21:22:07  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Teşekkürler Geppettous:)) falamir sende azcık kırıcı olmasan iyi olurdu emme neyse iş işten geçti artık :D... aslında bişey sorcam buraya kadar şifresisz geldim şifrey yazmayı denedim burda ama işlemior acep nedenki bilionus mu? :D:D:D:D
Sayfanın En Üstüne Git

çılgıntürk
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 07/11/2008 :  20:04:25  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadasım bu dam bölümünde nehri geçtim jipi aldım kırık köprüden geçip canavar ne var ne yok öldürdüm yalnız orda bulunan radar binasına nasıl girecem nereye adım atsam lavın içine düşüyorum bunun bi geçiş yolu olmalı ama bi türlü bulamadım canım çok sıkıldı bi yardımcı olursan çok sevinirim şimdiden tskler...
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 2 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000