AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Tomb Raider
 TOMB RAIDER crocnicles
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 7

piskop
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 16/09/2005 :  23:10:19  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bu oyunda bölüm4'teki(THE BASE)secret 11'i alamıyorum.o karla kaplı kutulara atlayıp tutunamıyorum.yapan varsa ben kafayı yemeden hızır görevini görebilir mi acaba?

candy
Üye

İleti 106

İletim - 18/09/2005 :  10:10:44  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
atlarken tutunma düğmesine basmıyıcan yoksa atlayamıyor sadece yönünü iyice ayarlayıp olabilecek en uçtan atla böylece başarabilirsin...bende çok uğraşmıştım orda bide böyle deneyeyim dedim oldu..kolay gelsin:)

yarayla alay eder,yaralanmamış olan....
Sayfanın En Üstüne Git

xserax
Üye

İleti 17

İletim - 12/11/2005 :  16:54:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba
ben tomb raider chronicles in hala ! level 1 ini geçemedim....
çünkü; roma sokaklarında ilerlerken hani bi yerinde bi çan var ya... hatta demo çıkyıyo. o çanı vurmam gerekiyormuş..... ama vuramıyorum!
lütfen yardım edin!!!
çanı nasıl vurabilirim???
Sayfanın En Üstüne Git

Geppettous
Seçkin Üye

Turkey
İleti 424

İletim - 12/11/2005 :  18:16:02  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Peki o kadar gezdin lazersight bulamadınmı:)3 başlı ejderlerin olduğu yere girmeden sol taraftan ileride içki fıçıların olduğu odada kilitli yerde olacaktı sanırım(veya başka yerde)onu bul ve revolver tibi silaha(6 mermi alan)combine yap(silah ve canları gösteren çemberi aç ve silahı seç altta combine yapacağın yere lazer dürbünü getir ve okeyle).Şimdi çana lazerli silahın ile dürbünlü bakış yap zoomla ve ateş biryer açıldı ve devam...

İyi oyunlar 1964
Sayfanın En Üstüne Git

xserax
Üye

İleti 17

İletim - 13/11/2005 :  15:25:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
laseri bulmuştum da. hatta fareli yerdeydi. ama dürbünü nasıl getirceğimi anlamadım.canları ve silahı gösteren çember ne? onu bulsam.. ben kesin tomb raider olamazdım....
tekrar tşkler...
Sayfanın En Üstüne Git

Geppettous
Seçkin Üye

Turkey
İleti 424

İletim - 13/11/2005 :  16:43:23  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çember dediğim lara'nın bulduklarını gösteren ara yüz(inventory).Oyun sırasında esc bas sağ sol okla save load vs. dediğim çemberi göreceksin orda silahlara ait bölümü seç ve enter yap,dediğim silaha gelince combine edeceksin.TR ilk oynayışın sanırım TR2-3-4 oynasaydın daha rahat çözerdin ve lara olmak hiçde uzak değil.Birde oyunun readme bölümünü(başlat-programlar oyunun adını bul ordan readme, dürbünü hangi tuşun gösterdiğini bulabilirin(default numlock0 açma ç ve . zoom hareketleri)

İyi oyunlar 1964
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 7 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000